5 MACHÁLEK David 2 2 5   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 1
8 TRNĚNÝ Tomáš 2   1   - B RŮŽIČKA David 2 2 5
14 FERDAN Jiří 1 4 6 -
B SOKOLÍK Miroslav   1 0   -

Ve 14. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Včelné. V jejich sestavě se poprvé objevili Machálek s Trněným. Naopak chyběli nemocní Pávek s Bártou, zranění Lonsmín s Laurincem a také kanonýr Hakl, který odjel na studijní pobyt do Finska.

Plavští do utkání vstoupili hodně laxně. Skóre sice v 5. minutě otevřel M. Tácha, vzápětí si ale domácí poněkud nerozuměli v rozehrávce a Novák lehce vyrovnal. Vedení na plavskou stranu vrátil v 9. minutě Havlín, lehkovážnost v plavské defenzivě ale vzápětí znovu potrestal Novák. A podobná situace se opakovala i o několik minut později, kdy se na jedné straně trefil Růžička a hosté odpověděli zásluhou Hroudy. Nepříliš povedenou úvodní část ale plavští přece jen vyhráli, rozdílový gól vstřelil v 18. minutě Růžička.

Ve druhé části plavští hru přece jen nepatrně zlepšili a i když jejich výkon měl stále do ideálu daleko, přece jen získali větší než jednobrankový náskok. Ve 27. minutě totiž Sokolík nezištnou přihrávkou vybídl ke skórování Trněného a ten prázdnou brankou nepohrdl. O dvě minuty později se od před branku natlačil M. Tácha a bylo to 3:6. Ve 32. minutě ale přišel další zkrat v plavské defenzívě a Novák měl spoustu času na to, udělat Benešovi blafák a snížit na 4:6. V závěru třetiny zase zabrali plavští a po přesných trefách Havlína a Ferdana získali čtyřbrankový náskok.

Ten ve 44. minutě ještě navýšil Trněný, který se dostal k dorážce Ferdanovy střely a pohodlně zametl míček do sítě. Domácí odpověděli dalším výpadem agilního Nováka, ale plavští už další zdramatizování utkání nepřipustili a v závěru po dvou přesných Machálkových trefách své vedení ještě navýšili. Smolařem utkání byl Z. Tácha, který čtyřikrát rozezvučel tyčku za brankářem Havlem, skórovat mu ale nebylo souzeno.