* HOME *

 

Děkujeme za podporu všem našim sponzorům a reklamním partnerům

 

Dolmen-CB, s.r.o.

Stavební firma DOLMEN - CB s.r.o., předmětem jejíž činnosti je provádění staveb, jejich rekonstrukce a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

 

JFC - Zastřešení bazénů a.s.

Firma J.F.C. je výrobcem ryze českého původu s dlouholetou tradicí. Postupnou transformací dnes patří mezi přední výrobce v Evropě. Tohoto úspěchu bylo dosaženo díky 4000 spokojených zákazníků, získanými certifikáty, kvalitní prodejní a servisní sítí v ČR, Rakousku, Německu, Francii, Švýcarsku, Rumunsku, Polsku atd.
 

ŠTROB & spol. s.r.o.

Firma Štrob &, spol. s r. o. byla založena v roce 1991 se základním jměním 4.300.000,- Kč. Předmětem činnosti jsou kompletní dodávky technických řízení budov - topení, zdravotní instalace, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, projekce.
 
Obec Plav

OBEC PLAV. Jedním z našich nejvýznamnějších sponzorů je Obec Plav. Bez podpory obce by byl plavský hokejbal asi jen těžko tam, kde je. Rovněž by bez její podpory v Plavu asi jen těžko stálo hokejbalové hřiště, jehož je obec majitelem a které hokejbalový klub může bezplatně užívat.

 
Výroba a prodej krmiv Rob
 
Autodoprava Schaffelhofer
 
 

Strojní omítky Karel Duda

 
 

Stavebniny K, a.s.

 

Bohemiasoft, s.r.o.

 
 

Centrum sportovních cen

 

© 2011 by Petr Kopic