14 FERDAN Jiří 2 3 13   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 2 2 2
19 PÁVEK Karel   1 3   - B PÁVEK Karel ml. 4 5 12
73 LONSMÍN Tomáš 1 1 4 -
B POSTL Dominik 3 7 12   -

K dalšímu utkání nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Monkeys a do utkání nastupovali v roli jasných favoritů.

Tuto roli také začali velmi rychle potvrzovat, když se už ve 3. a 4. minutě prosadil Hakl a T. Lonsmín. Vzápětí si ale plavští ve svém obranném pásmu počínali velmi lehkovážně a hosté snížili. A protože velká lehkovážnost provázela domácí hráče v průběhu celého utkání, zrodil se velmi divoký výsledek. Pojďme ale popořádku. Na hostující gól plavští odpověděli přesnými zásahy Z. Táchy a Postla, poté Monkeys v přesilovce snížili. Pátý gól plavských hokejbalistů přidal ve 13. minutě Havlín. Postlův gól v přesilovce poté pro Pávkovo postavení v brankovišti nebyl uznán a tak ke slovu potřetí v utkání přišli hosté, což znamenalo, že první třetina skončila divokým výsledkem 5:3.

O přestávce byli domácí za svou lehkovážnost poněkud pokáráni, takže do druhé části zařadili druhý rychlostní stupeň a góly ve Vobrově síti začaly rychle přibývat. Hosté se ke slovu dostali až ve 33. minutě, kdy snižovali na 13:4. O plavské góly ve druhé třetiny se podělili Hakl a Pávek ml., kteří shodně skórovali třikrát, dvakrát se trefil Postl a po jednom gólu přidali Havlín a Z. Tácha. Je zajímavé, že dvě asistence si připsal i brankář Beneš.

I v závěrečné části plavští pokračovali v ofenzivních manévrech, ale směrem dozadu si opět počínali hodně ležérně a i díky tomu tak góly padaly na obou stranách. Domácí jich přidali dalších sedm, když se čtyřikrát prosadil Hakl, dvakrát Ferdan a jeden gól přidal Pávek ml. Hosté se prosadili třikrát a utkání tak skončilo vysokým výsledkem 22:7.