19 PÁVEK Karel 1   1   - 91 TÁCHA Matěj 1 4 5
73 LONSMÍN Tomáš   1 0   - 92 TÁCHA Zdeněk   1 -1
B SOKOLÍK Miroslav 4 - B PÁVEK Karel ml. -1
B KOPIC Petr   1 4   -

V 7. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Beranům, tedy proti mužstvu HBC RAMS.

Od úvodního buly byli podle papírových předpokladů aktivnější domácí, hosté ale v čele s výborným brankářem Vyžrálkem pozorně bránili a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Bezbrankové skóre vydrželo do 11. minuty, kdy na brankovišti důrazný Havlín dokončil akci M. Táchy a T. Lonsmína a poslal domácí do vedení. Hned o minutu později M. Tácha vyslal do přečíslení dvou na jednoho Hakla, jehož přihrávku na nabíhajícího Sokolíka si hostující obrana tečovala do vlastní sítě a domácí vedli 2:0. Další šance na obou stranách skončily u bezchybných brankářů, a tak se na skóre nic dalšího nezměnilo.

Do druhé části opět aktivněji vstoupili domácí, Vyžrálka ale nepřekonali. Radovat se tak mohli hosté, kteří zachytili plavskou rozehrávku a od modré propálili Benešovy betony. Hostům rázem narostla křídla a domácí se ve svém obranném pásmu měli co ohánět. Nicméně postupem času zase převzali iniciativu a ovoce to přineslo ve 34. minutě, kdy si na přihrávku Z. Táchy mezi kruhy naběhl Pávek a zvýšil na 3:1. No a když se hned vzápětí na brankovišti prosadil Hakl, vedli domácí už 4:1. Hakl se v závěru druhé části dočkal hattricku, když tečoval střílenou přihrávku M. Táchy a přidal pátý gól domácích.

I závěrečná část probíhala v duchu těch dvou předchozích. Hostům se ve 45. minutě podařilo snížit, když potrestali určitou laxnost domácích obránců. Domácí pak odpověděli v 52. minutě, kdy Kopic našel před brankou volného M. Táchu a ten nezaváhal. V závěru mohl ještě navýšit skóre Z. Tácha, který dvakrát unikl do samostatného nájezdu, ani jednou ale Vyžrálka nepřekonal a protože dvě vyložené šance Beranů zlikvidoval i pozorný Beneš, skončilo utkání výsledkem 6:2.