19 PÁVEK Karel 2 2 4   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 4 6
24 WEBER David 1 8 -
73 LONSMÍN Tomáš 1 1 4   -
B POSTL Dominik 1 3 5   -

Ve 4. kole 1. ligy AHbK se plavští hokejbalisté poprvé v historii utkali s nováčkem soutěže, mužstvem Patrioti Staré Hodějovice.

A byli to hosté, kdo do utkání vlétl jako uragán a první tři zákroky si tak připsal plavský brankář Beneš. Domácí poprvé pořádně zaútočili ve 3. minutě a hned z toho byl gól poté, co Ferdan doběhl dlouhý Haklův pas, přihrál pod sebe M. Táchovi a ten otevřel skóre. V 6. minutě si na Weberovu kolmici naběhl Ferdan a tváří v tvář brankáři Šedovi nezaváhal. V dalších minutách zase několikrát zazlobili i běhaví a bojovní hosté, nicméně závěr třetiny zase patřil domácím. Ve 14. minutě zakončoval Hakl přihrávku M. Táchy prakticky do prázdné branky a o dvě minuty později další oku lahodící kombinaci s Lonsmínem a Z. Táchou pohodově do prázdné branky zakončil Pávek. V závěru třetiny se podruhé v utkání trefil Hakl a domácí tak vedli vysoko 5:0.

I druhá část probíhala v plavské režii. Hned v její první minutě zakončil rychlou kombinaci Z. Tácha a vzápětí Havlín přidal sedmý plavský gól. Ve 24. a 29. minutě se dvakrát prosadil Hakl a skóre na desítku zakulatil ve 35. minutě T. Lonsmín. I hosté občas zazlobili a stejně jako v první třetině zaměstnali Beneše slušnými devíti střelami, plavský brankář ale kapitulovat nehodlal. Na druhé straně se tak v poslední minutě druhé třetiny z rychlého brejku prosadil M. Tácha a domácí po dvou třetinách vedli 11:0.

Závěrečná část vypadala podobně jako dvě předchozí. Ve 42. minutě brankář Beneš přesnou rozehrávkou založil rychlou akci, po které Postl vysunul Z. Táchu a ten mířil přesně do levého horního růžku soupeřovy branky. Ve 45. minutě vstřelili hosté svůj čestný gól, nutno ale říct, že jim k tomu pomohla nepřesná rozehrávka plavských hokejbalistů. Další gólu už zase padaly výhradně do sítě hodějovických hokejbalistů. Ve 46. minutě mířil přesně Hakl, ve 49. minutě skóroval M. Tácha a v 52. minutě se znovu prosadil střelecky mimořádně disponovaný Hakl. Na další góly jsme si museli počkat až do samotného závěru, kdy nejprve využil přesilovku Pávek a v poslední minutě konečný výsledek stanovil Postl.