5 MACHÁLEK David 2 4 6   - 92 TÁCHA Zdeněk 1 2 3
14 FERDAN Jiří   1 6   - 97 MAURER Ondřej 3   7
19 PÁVEK Karel 1 1 4 -
73 LONSMÍN Tomáš   3 4   -

K dohrávce 16. kola 1. Ligy nastoupili plavští hokejbalisté proti "B" mužstvu Čejkovic. Protože se blíží konec základní části a vyhovující víkendový termín se nepodařilo nalézt, uskutečnilo se utkání ve středu pod umělým osvětlením jako tzv. "night classic". Plavští hokejbalisté k "night classic" nastoupili po třech letech, pro hokejbalisty z Čejkovic to byla premiéra.

Plavští začali náporem a od úvodního buly zasypávali čejkovického brankáře Zavřela sprškou střel. Ten ale chytal výborně a dokázal odolávat až do osmé minuty, kdy neudržel Machálkovu střelu a důrazný Maurer míček poskakující v brankovišti dotlačil do sítě. Hned o minutu později předvedli domácí rychlou přímočarou akci, na jejímž konci T. Lonsmín naservíroval míček Havlínovi a ten před odkrytou brankou neměl se zakončením sebemenší problém. Poté z brejků několikrát zahrozili i hosté, nicméně při jednom z nich se dopustili útočného faulu a domácí v přesilovce trestali poté, co se hostující obrana před Machálkem trestuhodně rozestoupila a ten mířil přesně.

I ve druhé části měli více ze hry favorizovaní domácí. Ve 25. minutě se podruhé v utkání trefil Maurer, ve 29. minutě přidal rychlou pohotovou střelou další gól M. Tácha a po dvou slepených gólech Havlína a Z. Táchy krátce po polovině utkání vedli domácí už 7:0. Závěr druhé třetiny pak přinesl poněkud bláznivý bezstarostný hokejbal téměř bez obran, při kterém se přečíslení střídala na obou stranách jak na běžícím pásu, na skóre se kupodivu ale nic nezměnilo.

Do závěrečné části plavští vstoupili o něco koncentrovaněji a výsledkem byly další dvě branky v Zavřelově síti, o které se postarali Machálek a Maurer. Ve 46. minutě se svého úspěchu dočkali i hosté, nicméně závěrečná desetiminutovka zase probíhala v domácí režii. V 58. minutě se po rychlém kombinačním útočném výpadu prosadil M. Tácha, v 58. minutě si Pávek hezky narazil míček s M. Táchou a zvýšil na 11:1 a konečnou podobu skóre stanovil v poslední minutě svým třetím gólem M. Tácha. Plavští tak zvítězili jednoznačně 12:1.