8 TRNÉNÝ Tomáš     -1 2 - 91 TÁCHA Matěj     -1 2
14 FERDAN Jiří     0 2 - 92 TÁCHA Zdeněk     -2
17 LAURINC Jakub     -1   - 97 MAURER Ondřej     -2
19 PÁVEK Karel -2 -
73 LONSMÍN Tomáš     -2 2 -

Ve šlágru 15. kola 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti tradičnímu soupeři z Čejkovic, a přestože neodehráli špatné utkání, nedokázali ani jednou skórovat a body si tak odvážejí hosté.

Úvod utkán patřil domácím, kteří si svou aktivitou vynutili dva soupeřovy fauly a hráli tak dvě přesilovky. Skórovat v nich pohříchu ale nedokázali. A protože za zády brankáře Zavřela neskončila ani žádná ze střel při rovnovážném počtu hráčů na hřišti, zůstávalo skóre bezbrankové. Hosté se soustředili zejména na pozornou defenzívu, ze které vyráželi k nebezpečným protiútokům, ale ani oni na plavského brankáře Beneše recept nenašli. První třetina tak na střely na branku skončila poměrem 14:8, na góly to ale bylo 0:0.

I začátek druhé části patřil domácím, jenže přišla 24. minuta, kdy se Weber snažil zachytit soupeřův lob, míček ale pouze tečoval, čímž zmátl obránce T. Lonsmína, hosté vyrazili do rychlého protiútoku a ten nakonec proměnili ve vedoucí gól. Ve 35. minutě pak hosté udeřili podruhé a po dvou třetinách tak na plavském hřišti vedli 2:0.

Do závěrečné části vstupovali domácí se snahou o zvrat, vítr z plachet jim ale vzala série oslabení. Plavští se sice dlouho bránili velmi dobře, ale na konci poslední přesilovky zapomněli za svými zády volného Plášila a ten potřetí překonal Beneše. Rozkouskovaná hra ve třetí části samozřejmě více vyhovovala hokejbalistům z Čejkovic a domácím se čas rychle krátil. Do náporu se dostali až v posledních dvou minutách při přesilové hře, svůj tlak ještě znásobili odvoláním brankáře, nicméně hosté bránili výborně a zdramatizování utkání nepřipustili. Naopak těsně poté, co se vyloučený Jiroušek vrátil do hry, přidali ještě do prázdné plavské branky čtvrtý gól.