4 POSTL Josef 1 1 7   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 3 4
5 MACHÁLEK David 2 3 7   - 97 MAURER Ondřej 3 3 6
14 FERDAN Jiří 4 3 10   - B POSTL Dominik 1 4 7
19 PÁVEK Karel 2 7 13   - B PÁVEK Karel ml. 4 3 9

Třinácté kolo 1. ligy AHbK bylo pro plavské hokejbalisty slavnostní. Po devíti letech, dvou měsících a třinácti dnech totiž k utkání nastoupil obránce Josef Postl, aby po boku svého syna Dominika tímto jediným utkáním definitivně ukončil kariéru. A protože po boku svého syna nastoupil i plavský kapitán (a zároveň švagr Josefa Postla) Karel Pávek, bylo toto utkání jakýmsi "dnem otců".

Pěkná souhra syna s otcem přišla hned v 1. minutě, kdy Pávek ml. našel zpoza branky Pávka st. a plavští vedli. "Elephanti" mohli vzápětí vyrovnat, Beneš v plavské brance byl ale proti a Nešverův samostatný nájezd zlikvidoval. Další minuty pak probíhaly jednoznačně v plavské režii a jen díky brankáři Havlovi skóre nenarůstalo. Překonal ho až v 11. minutě Machálek a odpor soupeře v závěru třetiny definitivně zlikvidovali Maurer s Trněným, kteří přidali další dvě branky.

Druhá třetina přinesla neskutečnou kanonádu. Plavští nastříleli neuvěřitelných 12 gólů a za zmínku jistě stojí fakt, že gól a asistenci si připsal i "oslavenec" Pepa Postl. Kanonádu druhé třetiny řídila hlavně rodina Pávkova. Jeden gól a šest asistencí si připsal Pávek st. a Pávek ml. ve druhé třetině zaznamenal hattrick. Dvakrát se pak trefili Maurer a Ferdan a po jednom gólu přidali Havlín, Trněný a Z. Tácha. Zajímavé a trochu symbolické určitě je, že jediný střelecký úspěch "Elephantů" zaznamenal Martin Formánek, což byl před více než dvaceti lety spoluhráč právě Josefa Postla (a také Romana Lonsmína a Petra Kopice) v českobudějovickém Kovotexu.

Dominance plavských hráčů pokračovala i v závěrečné třetině. Plavští přidali dalších 6 gólů. Dvakrát se ze samostatného nájezdu a následné dorážky prosadil Ferdan, po jednom gólu přidali D. Postl, Machálek, Pávek ml. a Z. Tácha. Poslední slovo pak patřilo domácímu Kočerovi, který dvě minuty před koncem stanovil konečné skóre 2:22.