5 MACHÁLEK David     -2 2 - 91 TÁCHA Matěj     -2
17 LAURINC Jakub   3 2   - 92 TÁCHA Zdeněk 1 1 2
19 PÁVEK Karel 1 - 97 MAURER Ondřej 1 -2 2
24 WEBER David     -3   - 9 PÁVEK Karel ml.

Před čtvrtým utkáním fínálové série plavskou kabinou proběhla jakási viróza a soupiska tak připomínala spíše lazaret. S covidem musel zůstat doma T. Lonsmín, Ferdana sklátila horečka a zcela fit nebyli ani Pávek, Laurinc, M. Tácha, Postl a Z. Tácha, kteří však se sebezapřením do utkání nastoupili. Očekávání tak nebyla příliš velká, ale jak už to bývá, vše bylo nakonec úplně jinak a domácí po výborném bojovném výkonu i s trochou štěstí srovnali stav série na 2:2.

První třetina patřila domácím, kteří začali hodně aktivně a svou převahu korunovali v 11. minutě prvním gólem. To Havlín vyhrál v útočném pásmu buly, Laurincovu střelu hosté zblokovali k Z. Táchovi, který měl před prázdnou brankou lehkou úlohu. Plavští i nadále útočili, díky své aktivitě si vykoledovali několik faulů a v přesilovce  několikrát mnoho nescházelo, aby přidali druhý gól. Ten ale nakonec padl na straně druhé, když hostům vyšel rychlý protiútok ve vlastním oslabení.

Ve druhé třetině se role otočily. Více ze hry začali mít hosté z Čejkovic, ve 22. minutě zůstal před brankou trestuhodně volný extraligový hokejista K. Plášil a hosté vedli. Řadu dalších čejkovických šancí pak zlikvidoval pozorný Beneš v plavské brance a zejména díky němu plavští prohrávali pouze o jeden gól. Domácí se probudili až v polovině druhé části a byli odměněni ve 33. minutě, kdy spolupráci s Laurincem přetavil ve vyrovnávací gól Postl. Po dvou třetinách tak bylo skóre nerozhodné 2:2.

Do závěrečné části vstoupili lépe hosté. Ve 43. minutě totiž domácí chybovali v rozehrávce a po následující sérii zmatků skončil míček v Benešově síti. A když o dvě minuty později zůstal mezi kruhy trestuhodně volný K. Plášil a nechytatelnou dělovkou přidal čtvrtý čejkovický gól, klesly plavské akcie téměř na nulu. Nicméně domácí se nehodlali jen tak lehce vzdát. V 52. minutě se Postlova střela v přesilovce od zadního mantinelu odrazila přesně na Maurerovu hůl a ten snížil. A když se v 57. minutě po buly v útočném pásmu dostal míček před branku k Postlovi, bylo vyrovnáno. Závěr utkání pak rozhodně nebyl pro slabé povahy. Čejkovičtí si před Benešem vytvořili několik nebezpečných závarů, plavský brankář ale odolal. V úplném závěru základní části pak soupeřově obraně unikal Postl, a protože byl v poslední vteřině podražen, následovalo trestné střílení. Postl však na Zavřela nevyzrál a utkání tak dospělo do prodloužení.

Ve hře třech proti třem se hrálo spíše opatrně, nicméně nepatrně více ze hry měli hosté z Čejkovic. Gólu jsme se ale dočkali na druhé straně. Stalo se tak v 7. minutě prodloužení, kdy nepřesná čejkovická přihrávka vyslala do sóla Postla a ten se přesnou střelou na Zavřelovu vyrážečku postaral o to, že o mistrovi AHbK rozhodne až rozhodující páté utkání v Čejkovicích.