5 MACHÁLEK David     1   - 90 HAVLÍN Stanislav     0
14 FERDAN Jiří     1 4 - 91 TÁCHA Matěj   1 0 2
19 PÁVEK Karel 1 0 - 92 TÁCHA Zdeněk 1 1 1
73 LONSMÍN Tomáš     0   - 97 MAURER Ondřej 1 1

Druhé utkání finálové série mezi Plavem a Čejkovicemi nabídlo strhující podívanou. Hosté přijeli do Plava v nejsilnější sestavě i s extraligovým hokejistou Karlem Plášilem, domácí oproti prvnímu utkání udělali v sestavě dvě změny, když v brance místo Beneše nastoupil Vojta a Postla nahradil Trněný.

V úvodních minutách bylo zřejmé, že si obě mužstva uvědomují, jak důležitý je první gól a ani jedno z mužstev evidentně nechtělo chybovat. O něco více ze hry měli domácí a ti se nakonec také dostali do vedení. Stalo se tak v 16. minutě, kdy při přesilové hře napřáhl Pávek a střelou na bližší tyčku propálil vše, co mu stálo v cestě.

I začátek druhé části probíhal v režii plavských hokejbalistů. Ve 24. minutě se na kruhu uvolníl Maurer a přesnou střelou do levého horního růžku zvýšil na 2:0. O tři minuty později jásali domácí znovu, když Weber našel před brankou Z. Táchu a jeho bekhendová střela skončila v síti. Poté celkem logicky převzali iniciativu hosté z Čejkovic, plavští ale bránili velmi pozorně, snažili se hru kouskovat a za zády navíc měli pozorného brankáře Vojtu. I proto se na skóre nic nezměnilo.

Protože v závěru druhé části zasáhl Ferdan vysokou holí R. Plášila mladšího, začali třetí třetinu hosté čtyřminutovou přesilovkou, plavští se ale ubránili. Hosté se snažili útočit, domácí pozorně bránili a snažili se hrozit z rychlých protiútoků. Po jednom z nich obdržel tvrdý krosček M. Tácha a když o minutu později způsobil R. Plášil krvavé zranění Maurerovi, hráli plavští dlouhou šestiminutovou přesilovku. To, že ji nevyužili, je nemuselo ani příliš mrzet, protože stále drželi tříbrankové vedení. Drobná komplikace pro domácí přišla tři minuty před koncem, kdy byl vyloučen M. Tácha, ale plavští oslabení ubránili a inkasovali až 12 sekund před koncem. Vojta tímto gólem sice přišel o nulu, ale plavské hráče to příliš mrzet nemusí, protože finálovou sérii vyrovnali na 1:1.