5 MACHÁLEK David 3 4 9 2 - 91 TÁCHA Matěj 4 1 7
8 TRNÉNÝ Tomáš 3 1 7   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 6 7
14 FERDAN Jiří   5 10   - 97 MAURER Ondřej 4 2 8
73 LONSMÍN Tomáš 1 2 8   -

V 11. kole 1. ligy AHbK plavští hokejbalisté vyzvali poslední Včelnou a utkání přineslo neuvěřitelný gólový uragán.

Vše začal už ve 3. minutě využitou přesilovkou M. Tácha a tentýž hráč ve 4., 10. a 12. minutě přidal další tři branky, čímž se nesmazatelně zapsal do klubové historie, neboť vstřelit čtyři góly během jedné třetiny v řadě se ještě nikomu asi nepodařilo. Galapředstavení Matěje Táchy v 17. minutě narušil další využitou přesilovkou Machálek a v závěru třetiny se prosadili i hosté ze Včelné.

Druhá část byla ještě jednoznačnější než třetina první. Plavští v ní nastříleli úctyhodných 10 branek, čtyřikrát se trefil Maurer, dvakrát mířil přesně Weber a po jednom gólu přidali Machálek, Trněný, Z. Tácha a Havlín. Druhá třetina tak skončila neuvěřitelným výsledkem 10:0.

Brankostroj domácích pokračoval i v závěrečné třetině. Plavští byli neuvěřitelně efektivní, v prvních deseti minutách třetí třetiny totiž vyslali na hostující branku 8 střel a 6 jich skončilo v síti. Dvakrát se prosadili Trněný a Weber a po jednom gólu přidali T. Lonsmín s Machálkem. V závěrečné desetiminutovce pak do hostující sítě padly další dvě branky z hole Z. Táchy a Havlína a utkání tak skončilo neuvěřitelně vysokým skóre 23:1.