14 FERDAN Jiří 2 2 4   - 91 TÁCHA Matěj 2 1 5
19 PÁVEK Karel   1 6   - 92 TÁCHA Zdeněk 2 3 4
73 LONSMÍN Tomáš 1 2 4   -
B POSTL Dominik 1 2 2   -

Rok 2022 zahájili plavští hokejbalisté v Čejkovicích, kde sehráli dohrávku 9. kola proti mužstvu HBC RAMS.

A začali výborně. Hned na konci první minuty předvedl pohotovost a důraz na brankovišti M. Tácha a plavští bleskově vedli. I v dalších minutách to byli oni, kdo diktoval tempo hry. Domácí dokázali odolávat do 8. minuty, kdy se od mantinelu uvolnil Z. Tácha a zamířil přesně. Domácí přišli ke slovu ve 12. minutě, kdy se jim povedl rychlý protiútok a i s trochou dávkou štěstí dotlačili míček za Beneše. Plavská odpověď ale byla razantní. Hned o minutu později se do sítě dostala nadvakrát tečovaná Ferdanova střela, a když se během jednoho střídání dvakrát trefil Trněný, vedli hosté už 5:1. Poslední slovo první části patřilo pěkné individuální akci Z. Táchy, který přidal šestý plavský gól.

Ve druhé části gólové hody ustaly. Plavští sice svého soupeře i nadále svírali, jejich hře ale chyběla lepší finální přihrávka a tím i koncovka. Skóre se tak změnilo na straně druhé ve 25. minutě, kdy domácí svůj brejk sice nejprve neproměnili, po následujícím zmatku před Benešem ale přece jen skórovali. Hosté se prosadili až v závěrečné minutě druhé třetiny, kdy se před brankou prosadil T. Lonsmín.

V závěrečné části se obraz hry příliš nezměnil. Hosté i nadále převážně útočili a dokázali přidat další 4 branky. Ve 43. minutě se šikovně uvolnil Postl a přidal osmý plavský gól. V 50. minutě byl na brankovišti důrazný Havlín a bylo to 9:2 pro hosty. O desátý gól se postaral Ferdan, který do prázdné branky uklízel nezištnou Postlovu přihrávku. V 59. minutě pěkně zakombinoval M. Tácha s Trněným a byl z toho jedenáctý gól ve Vyžrálkově síti. Poslední slovo pak patřilo pár vteřin před koncem domácím, kteří po brejku snížili na konečných 3:11.