19 PÁVEK Karel 2   1 - B POSTL Dominik   3 1
24 WEBER David 4   3   - B PÁVEK Karel ml.     1 2
73 LONSMÍN Tomáš   1 2   -

Stejně jako před dvěma týdny odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic, aby se pro změnu utkali s čejkovickým "béčkem".

Plavští začali dobře a už v 6. minutě šli do vedení poté, co Weber střelou od modré bleskově využil přesilovku. O dvě minuty později to byl opět Weber, který se odvážně vrhl mezi domácí obránce a procedil míček podruhé za Zavřelova záda. Hosté i nadále útočili, nicméně přišla 13. minuta, s ní ojedinělý protiútok domácích a nenápadná střela, která překvapila Beneše. Domácí po této brance poněkud ožili, na skóre se ale až do konce úvodní části už nic nezměnilo.

Druhou třetinu začal povedenou individuální akcí Z. Tácha, který vše vyšperkoval přihrávkou na Havlína a ten se nemýlil. Plavští pak přiložili pod kotel a další gól visel ve vzduchu. Jak už to ale bývá, projevilo se otřepané nedáš - dostaneš. Na jedné straně hosté několik tutovek neproměnili a po jedné z nich unikli domácí do brejku a snížili. Klid na plavské hole vrátil ve 32. minutě Pávek, tentýž hráč mířil přesně i ve 37. minutě, a když o dvě minuty později završil hattrick Weber, vedli hosté už 6:2.

I závěrečná část se nesla ve znamení náporu plavských hokejbalistů, který byl místy až drtivý. Brankář Zavřel se ale rozchytal k výbornému výkonu a připisoval si jeden úspěšný zákrok za druhým. Vyzrát na něj dokázal pouze Maurer, který se ve 47. minutě dostal do samostatného úniku a ten s přehledem proměnil a střelecky disponovaný Weber, který se prosadil z dorážky Postlovy střely. Pouhou vteřinu před koncem pak domácí úspěšně zakončili přečíslení dvou na jednoho a stanovili tak konečný výsledek 3:8.