19 PÁVEK Karel 1 1 -4   - 97 MAURER Ondřej 1   -5
73 LONSMÍN Tomáš   1 0   - B PÁVEK Karel ml.     -3
B SOKOLÍK Miroslav     -3   - B URBÁNEK Martin     -3
B KOPIC Petr     -3   -

Torzo plavské sestavy doplnné o čtyři hráče "B" mužstva odcestovalo do Čejkovic k utkání 6. kola 1. ligy AHbK.

Domácí začali dle očekávání náporem, nicméně jej bez větších problémů přestáli. V 5. minutě se prodíral dopředu dravý Maurer a protože byl zastaven nedovoleně, následovala plavská přesilovka. Ta se hostům zpočátku příliš nedařila, přesto ji nakonec využili poté, co se přesnou střelou od modré trefil Pávek. Domácí se snažili o vyrovnání, naráželi ale na připravenou plavskou obranu a pozorného brankáře Beneše. V 15. minutě přece jen přišlo vyrovnání, když domácí úspěšně zakončili dlouhé obléhání Benešovy branky.

Druhá třetina přinesla podobný obrázek jako třetina úvodní. O něco více ze hry měli domácí, nicméně plavští nechtěli zůstat pozadu a i oni dokázali být nebezpeční. Ve 26. minutě navíc dobře sehráli přesilovku a Maurer nadvakrát překonal domácího brankáře Zavřela. Těsně před polovinou utkání ze hry odstoupil plavský obránce Lonsmín a domácí krátce na to po závaru před Benešem vyrovnali. Vedení na plavskou stranu mohl vrátit Pávek ml., jeho střela ale rozezvučela pouze spojnici tyček domácí branky. A protože ani domácí žádnou ze svých akcí do úspěšného konce nedotáhli, bylo skóre i nadále vyrovnané.

V úvodu závěrečné části hráli plavští krátce po sobě dvě přesilovky, skóre se ale nezměnilo. To se změnilo až ve 48. minutě, kdy se střelou z kruhů prosadil domácí Jiroušek. A když domácí vzápětí přidali další dvě slepené branky, bylo o utkání rozhodnuto. Hosté již neměli na zvrat síly a domácí v závěru ještě přidali další dva góly. Utkání, které bylo ještě 12 minut před koncem nerozhodné, tak nakonec skončilo jednoznačným výsledkem 7:2.