5 MACHÁLEK David 2 1 4   - 92 TÁCHA Zdeněk 3 3 6
14 FERDAN Jiří   3 4   - B PÁVEK Karel ml. 2 1 4
24 WEBER David 1 3 6   -
B KOPIC Petr 1 2 6   -

Ve 4. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants a potýkali se s řadou absencí. A protože nebyl k dispozici ani jeden z tradičních brankářů, nastoupil v brance obránce Dominik Postl, který v brance občas zaskakuje na trénincích a vede si tam velmi dobře.

Plavští do utkání vlétli jako velká voda a už ve 2. minutě vedli 2:0 poté, co nejprve Kopicovu střelu ze vzduchu tečoval Havlín a vzápětí se prosadil i Kopic. V 8. minutě domácí sehráli přesilovkou kombinaci, na jejímž konči zakončoval do prázdné branky M. Tácha. Hosté se snažili hrozit z rychlých protiútoků a po jednom z nich zásluhou Kočera snížili. Další minuty ale zase patřili ofenzívě domácích. Ve 12. minutě vstřelil svou první branku v plavském "áčku" mladíček Pávek, poté se dvěma slepenými góly prosadil Havlín a Z. Tácha a v 17. minutě se po milimetrově přesné střele do levého horního růžku podruhé v utkání trefil Pávek. Hosté pak přišli ke slovu v 19. minutě, a protože Machálkův gól přišel až po vypršení času, skončila první třetina výsledkem 7:2.

Druhá část byla na branky chudší. Plavští své akce začali poněkud přehrávat a pokud se přece jen rozhodli zakončit, stál jim v cestě pozorný brankář Havel. Na druhé straně několikrát dobře zasáhl i Postl v plavské brance a gólu jsme se tak dočkali až ve 30. minutě, když si hosté Machálkovu přihrávku srazili sami do vlastní sítě. O čtyři minuty později baseballově napálil míček do sítě Z. Tácha. Rozhodčí ještě platnost gólu prodiskutovali, protože Havel při zákroku posunul branku, gól byl ale po krátké diskusi rozhodčích uznán.

Větších gólových hodů jsme se zase dočkali až v závěrečné části. Ve 43. minutě Havlín našel před odkrytou brankou Z. Táchu a ten zakulatil skóre na desítku. O tři minuty později Kočer potrestal zaváhání plavské defenzívy a potřetí překonal Postla. Další branky ale padaly výhradně do Havlovy sítě. Ve 48. minutě zakončil pěknou kombinaci s M. Táchou a Ferdanem Machálek a o minutu později tečoval Kopicovu střelu Havlín. Posledních dvou gólů jsme se dočkali mezi 54. a 56. minutou, kdy se trefili M. Tácha a Weber. Utkání tak skončilo výsledkem 14:3.