Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 76 VAZDA Radek 1 -2
10 SOKOLÍK Miroslav 1 -2 - 93 JIŘÍČEK Miroslav 1   -3
88 STEHLÍK František   2

-3

-
HS GAJDOŠ Daniel     -2 4

V odvetném čtvrtfinálovém utkání se hokejbalisté plavského "béčka" museli potýkat s řadou absencí, z nichž nejcitelnější byla na klíčovém postu brankáře. Pivec totiž odcestoval na Island, Beneš do Francie, R. Lonsmína, který měl v brance zaskočit, skolila angína a k dispozici nebyl ani mladíček Postl, který v brance občas zaskakuje na trénincích a který na poslední chvíli odjel s juniorkou českobudějovického Motoru do Havířova. Brankářskou výstroj si tak nakonec oblékl Kopic.

A inkasoval už ve druhé minutě, kdy míček za jeho záda nešťastně tečoval obránce Gajdoš. V 11. minutě se hostům podařil rychlý útok a zvýšili na 0:2. Plavští bojovali, vypracovali si i několik šancí, ale na Vyžrálka v hostující brance recept nenašli. Hosté hrozili hlavně z protiútoků, Kopic ale další míček za svá záda nepustil.

Začátek druhé části zase vyšel lépe hostům, konkrétně Petráškovi, který zamířil přesně do pravého horního růžku Kopicovy branky. Poté o sobě dali vědět i domácí a ve 30. minutě se po Jiříčkově akci dočkali své první branky. A když se ve 30. minutě do levého horního růžku hostující branky trefil Urbánek, bylo to pouze o gól. Hosté si dvougólové vedení vzali zpět v závěru druhé části, kdy před Kopicem zůstal úplně volný hráč a zamířil přesně k tyčce.

Do závěrečné části vstoupili plavští se snahou o zvrat, hosté ale pozorně bránili a vyráželi k rychlým protiútokům. Po jednom z nich se ve 48. minutě dočkali své páté branky a bylo čím dál tím jasnější, že utkání vyhrají a o postupu tak rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy. Nicméně domácí se nehodlali jen tak vzdát a bojovali až do konce. Minutu a půl před koncem v přesilovce snížil Sokolík. Plavští to poté ještě zkusili bez brankáře, na Vyžrálka vyslali několik střel, ale nakonec inkasovali do prázdné branky.

O postupujícím tak opravdu muselo rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy. Domácí před prodloužením vyměnili brankáře, Kopice, který se přesunul do pole, nahradil Vojta, který přijel na utkání "A" mužstva. A hned v úvodu prodloužení musel vytáhnout několik těžkých zákroků, aby domácí udržel ve hře. Jestliže první pětiminutovka prodloužení, které se hraje tři na tři, patřila hostům, v závěru byli aktivnější domácí, nebezpečně pálil Pávek a nepříjemnou jedovku na Vyžrálka vyslal i Kopic, ale na skóre se nic nezměnilo.

Rozhodnutí tak přinesly samostatné nájezdy. V první sérii mířil Jříček nad branku, zatímco hostující hráč našel skulinku mezi Vojtovými betony. Ve druhé sérii Pávek sice Vyžrálka vymíchal, ale zamířil pouze do tyčky, a protože Salva Vojtu překonal, bylo rozhodnuto o tom, že dál postupuje RAMS a pro plavské hokejbalisty sezóna končí.