10 SOKOLÍK Miroslav 1 0 - 76 VAZDA Radek 1   0

2

- 93 JIŘÍČEK Miroslav 1 3 2
20 KOPIC Petr     2   -
HS GAJDOŠ Daniel     0

Ve čtvrtfinále play off o 3. místo se hokejbalisté plavského "béčka" utkali s mužstvem HBC RAMS, které si před play off změnilo domácí hřiště, takže obě čtvrtfinálová utkání se odehrají na plavském plastovém povrchu.

Úvod utkání vypadal z obou stran poněkud nervózně a k vidění byla hlavně spousta nepřesností. Více ze hry přesto měli plavští a ti se také v 16. minutě dostali do vedení poté, co v rohu hřiště zabojovali mladíci Pávek s Postlem, Postl poté nádhernou přihrávkou našel před brankou číhajícího Jiříčka, kterému nezbylo, než zamést míček za bezmocného brankáře Vyžrálka.

I do druhé části vstoupili lépe hokejbalisté z Plava. Ve 22. minutě podél pravého mantinelu pronikl Jiříček, uvolnil Pávka a ten zamířil přesně do pravého horního růžku Vyžrálkovy branky. O dvě minuty později o sobě dali vědět i do té doby téměř neviditelní hosté. Ti totiž výborně sehráli přečíslení tři na dva a snížili. Poté jim narostla křídla a v následujících minutách bylo více vzruchu před plavským brankářem Pivcem. Vzepětí domácích ukončil agilní bojovník Sokolík, který zpoza branky uvolnil Vazdu a ten zvýšil na 3:1 pro hosty. O minutu později se k dorážce Jiříčkovy střely dostal Pávek a plavští vedli už 4:1.

I poslední část probíhala převážně v režii plavských hokejbalistů. Domácí brankář Vyžrálek dokázal odolávat až do 54. minuty, kdy hosté udeřili z přesilovky a Pávek prakticky do prázdné branky završil hattrick. RAMS se pak dokázal prosadit v 58. minutě, kdy z dorážky snížil na 2:5. Na vítězství plavských hokejbalistů ale tento gól už nemohl nic změnit.