10 SOKOLÍK Miroslav 2 1 2 - 26 URBÁNEK Martin 1   -6

2

- 93 JIŘÍČEK Miroslav 2 1 2
88 STEHLÍK František     -5   -
HS GAJDOŠ Daniel   1 -5 2

V posledním kole základní části 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Včelné a museli se vypořádat s řadou absencí. Největším problémem bylo obsazení brankářského postu, protože k dispozici nebyl žádný brankář. Nakonec se "obětoval" hráč "A" mužstva David Weber, který v minulosti párkrát v brance zaskočil ještě v dresu Římova, naposledy ale asi před dvěma lety.

Plavští v improvizované sestavě nezačali špatně a už ve 3. minutě šli do vedení poté, co důrazný Sokolík využil přesilovou hru. Hosté ale odpověděli téměř vzápětí poté, co dostali příliš mnoho prostoru ke střelbě. V šesté minutě hosté dobře sehráli přečíslení dvou na jednoho a dostali se do vedení. Domácí odpověděli ve 12. minutě, kdy Kopic kolmicí vysunul Jiříčka a ten samostatné nájezdy zakončovat umí. O něco aktivnější ale byli hokejbalisté ze Včelné, za což byli odměněni třetí brankou ve Weberově síti.

Druhá části probíhala v režii hostů. Ve 26. minutě střelu od modré nešťastně tečoval F. Stehlík a Weber byl bez šance. O minutu později se v útočném pásmu dobře zorientoval Urbánek a snížil na 3:4, lepší byli ale hosté, kteří dvěma slepenými brankami vytáhli skóre na 3:6 a s plavskými hráči to vypadalo zle nedobře. Domácí se vzpamatovali až v závěru třetiny, kdy se podruhé utkání prosadil bojovník Sokolík.

V závěrečné části se do té doby dost nevýrazní domácí přece jen o něco zlepšili a snažili se nepříznivý vývoj utkání zvrátit. Hosté ale pozorně bránili. A protože i vyráželi do nebezpečných útočných výpadů, musel si několik výborných zákroků připsat i Weber v plavské brance. Dvě a čtvrt minuty před koncem Sokolíkovu akci zakončil Jiříček a bylo zaděláno na drama. Dvě minuty před koncem se plavští usadili v útočném pásmu a odvolali brankáře. K nebezpečné střele se dostal Gajdoš, v nepřehledné situaci před brankou mnoho nechybělo k tomu, aby se prosadil Urbánek s Pávkem. Nápor domácích nakonec 20 sekund před koncem utnul střelou do prázdné branky Šálek, čímž utkání definitivně rozhodl.