A BENEŠ Ondřej 60 35 10 77,8 7 BARTIZAL Martin 1 -2
4 TÁCHA Pavel 1 -7 - 10 KOCOUREK David   -1

-5

- 26 URBÁNEK Martin 1 -4
76 VAZDA Radek     0   - 93 JIŘÍČEK Miroslav 1   -4
HS GAJDOŠ Daniel     -2   -

V 15. kole 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Libníči a potýkali se se spoustou absencí v obranných řadách. Zranění totiž vyřadilo bratry Stehlíky a Sokolíka, Postla čekalo utkání v dresu dorostu českobudějovckého Motoru a k dispozici ani nebyl L. Kocourek. A aby toho nebylo málo, tak v průběhu první třetiny musel odstoupit i v obraně zaskakující útočník Vazda. Prořídlé řady plavské defenzívy tak poprvé v sezóně doplnil obránce Pavel Tácha.

Plavští nezačali vůbec špatně a po první odehrané desetiminutovce by konečné skóre 10:2 asi nikdo netipoval. Přestože v úvodu měli plavští více ze hry, skórovat nedokázali a to se jim v dalších minutách stalo osudným. Domácí hru totiž nejen vyrovnali, ale začali dávat i góly. Ve 12. minutě tvrdou střelu Beneš neudržel a všudybyl Radouch z dorážky otevřel skóre. O minutu později hosté dlouho kombinovali v útočném pásmu, nakonec ale o míček přišli, domácí vyrazili do rychlého přečíslení a to také po Radouchově blafáku úspěšně zakončili. Domácí kapitán Radouch měl hlavní slovo i v16. minutě, kdy střelou z úhlu překvapil Beneše a domácí vedli už 3:0.

Druhá třetina začala tak, jak první skončila. Domácí byli při chuti a přidávali další góly. Ve 23. minutě měli hosté i smůlu, když přihrávku před branku za bezmocného Beneše nešťastně tečoval P. Tácha a ve 29. minutě přidali domácí pátý gól. Až poté se prosadili i hosté, které v několika předchozích situacích zradila buď nepřesná finální přihrávka nebo koncovka a až ve 32. minutě se jim konečně povedla kombinační akce, na jejímž konci byl Jiříček. Plavskou radost ale zase vzápětí zmrazili domácí šestým gólem v Benešově síti a po dvou třetinách tak vedli vysoko 6:1.

Třetí třetina probíhala jednoznačně v režii domácích. Hosté poněkud rezignovali, domácí tak byli u každého míčku dřív a celkem lehce přidávali další góly. Na sedmý gól v Benešově síti ještě našel odpověď P. Tácha, ale na další góly už plavští odpověď nenašli a utkání nakonec prohráli vysoko 2:10.