1. liga AHbK 2021/2022 - 10. kolo

27.11.2021 09:00 HBC PLAV "B" - HC Čejkovice "B"

Výsledek 0 : 4
Třetiny 0:1 0:1 0:2
Střely na branku 30:34 (9:11;13:11;8:12) Zásahy brankářů 30:30 (10:9;10:13;10:8)

88 STEHLÍK František     -3   -

Jako předkrm před utkáním "A mužstev Plava a Čejkovic se uskutečnilo utkání "béček". Plavští měli k dispozici opět pouze 7 hráčů do pole, a přestože neodehráli špatné utkání, vyhořeli v koncovce a na svého soupeře nestačili.

Ten se dostal do vedení už ve 3. minutě. I v následujících několika minutách byl zaměstnanějším brankářem plavský Pivec. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale v průběhu první části si dokázali připravit také několik dobrých střeleckých příležitostí, překonat brankáře Zavřela ale nedokázali.

Druhá část začala bleskově. Hosté se prezentovali pěknou kolmou přihrávkou, po které se hostující útočník dostal před Pivce a našel skulinku mezi jeho betony. Poté začali úřadovat domácí, jejich výkonu ale chybělo jediné a to přesná koncovka. Několik velkých šancí zlikvidoval Zavřel, další střely těsně minuly branku, takže se na skóre nic neměnilo.

Závěrečná třetina byla těm prvním dvěma podobná jako vejce vejci. Hosté se opět velice rychle prosadili, zvýšili na 3:0 a hráli v pohodě. Plavští bojovali, vytvořili si řadu dobrých příležitostí, ale skórovat jim nebylo souzeno. Šance měli samozřejmě i hosté, kteří jednu z nich také proměnili a utkání nakonec po výsledku 0:4 jasně ovládli.