10 SOKOLÍK Miroslav 1 - 76 VAZDA Radek 1 1 1
20 KOPIC Petr 1 1

2

- 93 JIŘÍČEK Miroslav 2 1 2
22 KOCOUREK Lukáš 1 2 3   -

V 9. kole 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Včelné, a přestože se utkáním víceméně protrápili, připsali si cenné vítězství.

Do utkání vstoupili lépe bojovní hráči ze Včelné, kteří se prezentovali dobrým pohybem a od úvodních minut slušně zaměstnávali plavského brankáře Vojtu. Ten však všechny situace řešil s ledovým klidem, míček za svá záda nepustil a skóre se tak změnilo na druhé straně. Stalo se tak v 11. minutě, kdy plavští udeřili prakticky ze své první vážnější šance. Autorem branky byl Jiříček, který se prosadil po své typické individuální akci. Protože v dalším průběhu první části byla k vidění zejména řada nepřesností, na skóre se už nic nezměnilo.

Hned v úvodní minutě druhé třetiny byl faulován Jiříček a hosté přesilovku velmi rychle využili poté, co Kopic nabil Kocourkovi a ten od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. V dalších minutách si obě mužstva vytvořila několik šancí, na skóre se ale nic neměnilo, a to třeba i proto, že v plavské hře bylo stále mnoho nepřesností. Definitivní zlom nakonec přišel v poslední minutě druhé třetiny, kdy se nejprve z prostoru mezi kruhy trefil Jiříček a vzápětí hostům konečně vyšla finální přihrávka a Bartizal přidal čtvrtý gól.

Začátek závěrečné třetiny se nesl v duchu konce třetiny druhé. Plavským hráčům se podařila další kombinace, na jejímž konci měl Vazda před sebou prakticky prázdnou branku. Ve 49. minutě zamířil přesně Pávek a hosté vedli už 6:0. Hosté poté zřejmě pod dojmem jasného vedení poněkud polevili v koncentraci, čehož bojovní domácí okamžitě využili a třemi góly během pěti minut snížili na 3:6. Poslední slovo pak ale zase patřilo hostům, konkrétně nejstaršímu hráči na hřišti Kopicovi, který po Bartizalově vyhraném buly v poslední minutě zamířil přesně a stanovil tak konečné skóre 3:7.