10 SOKOLÍK Miroslav 2 4 - 76 VAZDA Radek   -1

4

- 93 JIŘÍČEK Miroslav 2 1 4
20 KOPIC Petr     -1
48 STEHLÍK David     -1   -

V 7. kole 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" v Čejkovicích proti mužstvu RAMS a po bojovném výkonu si připsali druhé vítězství v sezóně.

Lépe začali hosté z Plava. Do první vyložené šance se dostal po obrovské hrubici v domácí rozehrávce Vazda, který se možná ještě teď diví, jak mu jeho střelu už bezmocně ležící brankář Vyžrálek zneškodnil. Plavští byli i nadále aktivní a v 7. minutě se poprvé radovali poté, co se šikovně uvolnil Pávek a zamířil přesně k tyčce. Ve 14. minutě hráli hosté přesilovku, ale přestože si vytvořili několik dobrých šancí, skórovat nedokázali. Z domácí strany hrozila zejména aktivní dvojice Salva - Petrášek, ale hosté si na ni dávali pozor a skórovat jí nedovolili.

Druhá třetina byla na góly bohatší. Ve 22. minutě se střelou na bližší tyčku prosadil Pávek, když se o dvě minuty později uvolnil Jiříček a zamířil přesně, vedli hosté už 3:0. Domácí odpověď přišla téměř vzápětí a přinesla šestiminutovku, ve které plavští nevěděli, kde jim hlava stojí a Pivec v brance se měl co ohánět. Na konci této šestiminutovky přišel také druhý domácí gól, který stejně jako ten první padl z dorážky. Vítr z plachet domácím hráčům vzal ale vzápětí Pávek, který do sítě poslal Jiíčkovu přihrávku a vrátil zase na plavské hole trochu klidu. Pávek mohl vzápětí přidat i další gól, střelu, která už mířila prakticky do prázdné branky ale zastavila zázračná Vyžrálkova lapačka.

Ve třetí části se iniciativa přelévala z jedné strany na druhou, z naprosté většiny situací ale vyšli jako vítězové oba brankáři. Jediná výjimka přišla ve 46. minutě, kdy se přesně trefil Jiříček, který tak přidal pátý gól plavských hokejbalistů a zároveň se jednalo o gól poslední. Plavští tak zvítězili 5:2.