20 KOPIC Petr

-3

- 76 VAZDA Radek   -4
48 STEHLÍK David     -2   -

Ve 4. kole 1. ligy AHbK přivítali hokejbalisté plavského "béčka" favorizovaného soupeře z Čejkovic, a přestože nastoupili pouze se třemi obránci, svému soupeři v čele s výborným brankářem Vojtou srdnatě vzdorovali.

Utkání začalo podle očekávaného scénáře. Čejkovičtí se na plavského soupeře vrhli jako hladoví psi a Vojta se tak měl co otáčet. Ve spolupráci s obětavě bojujícími spoluhráči dokázal odolávat až do 16. minuty, kdy se hosté trefili z prostoru mezi kruhy. O dvě minuty později odešel na trestnou lavici Urbánek, hosté ukázali, že přesilovky umí a velmi rychle jej vrátili zpět do hry. Domácí se pokoušeli hrozit z protiútoků, do několika nadějných pozic se dostal hbitý mladíček Pávek, měl ale vychýlenou mušku.

Druhá třetina přinesla podobný obrázek jako třetina úvodní. Domácí se úporně bránili a když se naskytla příležitost, snažili se podnikat rychlé protiútoky. Spoustu čejkovických střel opět pochytal výborný Vojta, kterého hosté překonali pouze jednou, což znamenalo, že po dvou třetinách byl stav 0:3.

Obraz hry se nezměnil ani v závěrečné části. Plavští v úvodu výborně ubránili oslabení, ve 48. minutě ale přece jen inkasovali. O zkorigování výsledku se snažil zejména aktivní Pávek, v největší šanci ale pálil pouze do betonu brankáře Zavřela. Více vzruchu ale samozřejmě bylo na straně druhé. A protože se hostům v závěru podařilo Vojtu ještě dvakrát překonat, skončilo utkání výsledkem 0:6.