7 BARTIZAL Martin 0 2 - 22 KOCOUREK Lukáš 1 0

2 - 26 URBÁNEK Martin 1 -1
20 KOPIC Petr     -1   - 76 VAZDA Radek   -1 2
48 STEHLÍK David     -1   -
88 STEHLÍK František     -1   -

Ve 3. kole 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu HC Budweis a na svého soupeře nestačili.

První třetina jednoznačně patřila domácímu Budweisu. Domácí začali velmi zostra, prezentovali se výborným pohybem a už ve 4. minutě šli do vedení, když využili přesilovku poté, co plavští dvakrát nedokázali dostat míček ze svého obranného pásma. Více vzruchu bylo i nadále před plavským brankářem Pivcem. Ten odolával až do 14. minuty, kdy se domácí po pěkné individuální akci prosadili podruhé. A když o dvě minuty úspěšně zakončili rychlý protiútok, vedli už 3:0.

Ve druhé části se karta poněkud obrátila. Plavští přidali, Budweis možná pod dojmem tříbrankového vedení poněkud polevil a tak si na své přišel i domácí brankář Kadič. Toho překonal ve 24. minutě milimetrově přesnou střelou pod horní tyčku Sokolík. Plavští měili i další šance. Hodně aktivní byl Pávek, který připravil dvě dobré palebné pozice mezi kruhy pro Kocourka, jeho projektily ale branku těsně minuly. Kocourek byl blízko ke snížení i v přesilovce v závěru třetiny, ale rozezvučel pouze horní tyčku. Budweis se snažil spoléhat zejména na rychlé brejky, žádný z nich ale do úspěšného konce nedotáhl, takže skóre zůstávalo nezměněné.

Do závěrečné části vstupovali plavští se snahou utkání zvrátit. Poněkud přeskupili sestavu a hned v první minutě nebezpečně pálil Sokolík. Další šance se ale rodily hodně těžko. Budweis totiž výborně bránil a jeho rychlí útočníci navíc stále hrozili z rychlých protiútoků. Skóre však stále zůstávalo beze změny. Změnilo se až těsně před koncem, kdy domácí využili přesilovku a své vítězství zpečetili.