- 76 VAZDA Radek 1 1
20 KOPIC Petr     -2   -
48 STEHLÍK David     0
88 STEHLÍK František     1 2 -

V prvním utkání nového ročníku 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavskéhé "béčka" proti "B" mužstvu Čejkovic.

Plavští začali náporem, přesto velmi rychle inkasovali. Po více než minutě obléhání čejkovické branky se totiž hra přesunula na druhou stranu, hosté poněkud zazmatkovali v rozehrávce a po sérii odrazů se domácí celkem lehce dostali do vedení. Hosté odpověděli v 9. minutě, kdy se na brankovišti prosadil Urbánek a bylo vyrovnáno.

Ve druhé části měli více ze hry hokejbalisté z Plava, domácí brankář Zavřel ale chytal výborně a žádný míček za svá záda nepustil. Domácí se do šancí dostávali zejména po rychlých protiútocích, a když už se dostali do útočného pásma, byli i oni nebezpeční, nicméně ani Pivec žádný míček za svá záda nepustil.

Závěrečná třetina víceméně patřila plavským hokejbalistům, přesto ji ale 0:1 prohráli. Hosté totiž žádnou ze svých akcí do gólového cíle nedotáhli, neprosadil se ani hbitý Pávek ml. ani Sokolík a ve skrumáži míček za brankovou čáru nedotlačil ani Kopic. V 54. minutě tak přišel trest, kdy čejkovičtí po nepřesné plavské rozehrávce vstřelili svůj vítězný gól. Hosté se samozřejmě snažili o vyrovnání, ale ani jejich snaha při závěrečné hře bez brankáře úspěch neslavila. Z těsného vítězství se tak radují hokejbalisté z Čejkovic.