14 FERDAN Jiří 3 1 4   - B BARTIZAL Martin 3 1 4
19 PÁVEK Karel 1 2 3   -
24 WEBER David 2   3   -

Po dlouhých třinácti letech nastoupili hokejbalisté plavského "áčka" proti Římovu, tedy proti mužstvu, se kterým na přelomu tisíciletí, což je zhruba 20 let, sváděli vždy velmi dramatické bitvy s příchutí derby.

Doba ale značně pokročila a dnes je přece jen plavské "A" mužstvo výkonnostně o dost výše než hokebalisté ze Římova. Do utkání sice lépe vstoupili římovští, jenže ve 4. minutě se po levé straně prohnal Weber a odstartoval drtivý brankostroj domácích hráčů. Ve 12. minutě byl stav po dvou gólech Bartizala a Machálka a jednom gólu Laurince už 6:1, když v hostující síti skončila téměř každá střela. Mezi 15. a 17. minutou se pak dvakrát trefil Ferdan a jednou Weber, což značilo, že domácí vedli už 9:1.

Hned na začátku druhé části využil přesilovku Pávek a bylo to 10:1. Plavští poté pod vidinou jasného náskoku dost polevili a ve 24. minutě využili přesilovku i římovští, kteří vzápětí přidali i svůj třetí gól. Poté zase několikrát zahrozili plavští, jenže své akce značně přehrávali a další góly tak nepřicházely. Ve 30. minutě se přece jen trefil Bartizal a přidal jedenáctý gól domácích. Poté se hra značně rozdrobila do řady soubojů, což více svědčilo hokejbalistům ze Římova a dalšího gólu jsme se tak nedočkali.

I v závěrečné třetině bylo k vidění více soubojů než pěkného hokejbalu. Domácí hráli několik přesilovek a jednu z nich využil M. Tácha. Další přesilovku vzápětí využil Bartizal, nicméně jeho gól byl nakonec odvolán kvůli údajnému postavení mimo hru. Do černého se tak trefil až v 57. minutě Ferdan. Poslední slovo pak patřilo hostujícím hráčům, kteří v závěrečné minutě zkorigovali skóre na 13:4.