5 MACHÁLEK David 1 4 8   - 90 HAVLÍN Stanislav 3   3
14 FERDAN Jiří 2 3 8   - 91 TÁCHA Matěj 7 1 7
19 PÁVEK Karel 3   3   - 92 TÁCHA Zdeněk   6 2
24 WEBER David 1 2 3   -

Po téměř dvouměsíční "covidové" pauze se opět rozběhly hokejbalové soutěže a plavští hokejbalisté se střetli s mužstvem Flying Elephants.

A od první minuty začali plnit roli vysokého favorita. Hned v 1. minutě našel Z. Tácha před brankou Havlína a ten otevřel skóre. Vzápětí bleskovou kombinaci M. Táchy s Laurincem zakončil Ferdan a bylo to 2:0. Poté několikrát zahrozili i hosté, kteří se snažili s plavskými hráči hrát otevřenou partii, ale buď minuli branku nebo narazili na pozorného Beneše. To, že hrát otevřenou partii je pro hosty smrtící, se ukázalo hned v následujících minutách. V 6. minutě zakončoval do prázdné branky M. Tácha, v 9. minutě vysunul krásnou kolmicí Machálek Ferdana, o minutu později po vyhraném buly v útočném pásmu nekompromisně pálil Pávek a bylo to 5:0. I v následujících minutách domácí dominovali a ze svého tlaku vytěžili další 3 branky, o které se postarali M. Tácha, Laurinc a znovu M. Tácha.

Hned v úvodu druhé části se před brankou nejrychleji zorientoval Havlín a domácí vedli 9:0. Poté brankostroj domácích přece jen poněkud polevil. Hosté se totiž přece jen více zatáhli do defenzívy a plavští své akce pod dojmem jasného vedení začali poněkud přehrávat, což mělo za následek několik nepřesných finálních přihrávek, po kterých následovaly brejky hostujícího mužstva. Jeden z nich se jim také ve 25. minutě povedlo proměnit a připravili tak Beneše o čisté konto. Na to zareagoval ve 28. minutě svým třetím gólem Havlín. Pozadu nechtěl zůstat ani M. Tácha, který o minutu později přidal už svůj čtvrtý gól. Závěr druhé dvacetiminutovky byl poměrně divoký. Plavští hráli poněkud lehkovážně, za což byli potrestáni ve 35. minutě. Poté se sice trefil Machálek, ale hosté v závěru třetiny potrestali další dvě nedůslednosti v domácí defenzívě a druhá část tak skončila výsledkem 4:4.

Do závěrečné části zase lépe vstoupili plavští a zásluhou M. Táchy a Webera přidali další dva přesné zásahy. Ve 46. minutě pak M. Tácha využil přesilovku a domácí vedli už 15:4. O dvě minuty později předvedl své šikovné ruce Pávek, který krásným blafákem přidal šestnáctý plavský gól. Při střelecké chuti byl ale zejména M. Tácha, který se v 52. minutě prosadil už posedmé. Poté se dvakrát trefili i hosté, nicméně poslední slovo patřilo plavskému kapitánovi Pávkovi, jehož střela vyhnala z pravého rohu hostující branky všechny pavouky a stanovila konečné skóre 18:6.