19 PÁVEK Karel 1 7 7   - 92 TÁCHA Zdeněk 4 4 6
B TÁCHA Pavel 2 1 7   - 97 MAURER Ondřej 1 4 6
B VAZDA Radek 1 1 6   -
B SOKOLÍK Miroslav 1   6   -

Těsně po skončení utkání plavského "béčka" s čejkovickým "áčkem" nastoupily stejné kluby k utkání v opačném gardu, takže plavské "áčko" nastoupilo proti čejkovickému "B" mužstvu. Stejně jako "béčko" se i plavské "áčko" muselo vypořádat s řadou absencí. Zatímco "béčko" si podle letošních propozic může na střídavý start z "áčka" vypůjčit pouze brankáře, střídavé starty z "béčka" do "áčka" jsou benevolentnější a nastoupit takto mohou až 4 hráči.

Jestliže v utkání plavského "béčka" s čejkovickým "áčkem jednoznačně dominovali čejkovičtí, toto utkání pro změnu probíhalo v jasné plavské reřii. Skóre velice záhy otevřel M. Tácha a o chvíli později zvýšil na 2:0 Sokolík. O další dvě branky ve druhé části úvodní třetiny se postarali M. Tácha s Vazdou, V závěru třetiny se prosadili i hosté, což znamenalo, že po první části vedli domácí 4:1.

I druhá část patřila domácím, kteří byli velmi produktivní a své šance neomylně proměňovali, takže skóre i nadále narůstalo. Dvakrát se prosadili bratranci Zdeněk a Matěj Táchovi a jeden přesný zásah si připsal Havlín. Poté přišli ke slovu i hosté, kteří tak snížili na 9:2.

Závěrečná část nic zásadního nepřinesla s tím rozdílem, že domácí tentokrát nastříleli branek 7. A protože hosté se opět trefili jednou, skončilo utkání výsledkem 16:3.