Play off 2. ligy AHbK 2018/2019 - utkání o 3. místo

27.04.2019 12:00 HC Čejkovice "B" - HBC PLAV "B"

Výsledek 4 : 0
Třetiny 1:0 0:0 3:0
Střely na branku 44:30 (19:9;9:10;16:11) Zásahy brankářů 30:40 (9:18;10:9;11:13)

93 TÁCHA Pavel     -1   -

K utkání o 3. místo nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti "B" mužstvu Čejkovic a stejně jako v celém play off se museli obejít bez několika zraněných hráčů. K bratrancům Kocourkovým a Bartizalovi se ještě se zánětem šlach přidal Sokolík.

Přesto všechno plavští bojovali a nedali svou kůži zadarmo. Nicméně větší hráčská kvalita byla na straně Čejkovic a hosté se tak hlavně bránili. V čele s výborným Pivcem ale soupeři dlouho odolávali a občas zahrozili z protiútoků. Do dobré šance se tak dostal hbitý Vazda a nebezpečnou střelou se prezentoval i Heřman. Jediné branky jsme se dočkali v 18. minutě, kdy se po sérii přihrávek k míčku dostal Válek a prostřelil Pivce.

Druhá třetina přinesla podobný obrázek jako třetina úvodní. Domácí sice dobře kombinovali, hosté ale pozorně bránili a jejich nájezdům úspěšně odolávali. A protože se neujala ani žádná z šancí na druhé straně, branky jsme se ve druhé části nedočkali.

Ty začaly padat až v závěrečné části. Ve 44. minutě plavští nedokázali vyhodit míček ze svého obranného pásma, za což je domácí potrestali rychlou kombinací zakončenou přesnou Koklarovo střelou. Ve 47. minutě domácí využili přesilovku a zvýšili na 3:0. Hosté se nevzdávali a usilovali o zkorigování výsledku. Do výborné šance se dostal Heřman, mířil ale pouze do brankáře Zavřela stejně jako o chvilku později Urbánek. Gólu jsme se nakonec dočkali na druhé straně a utkání tak skončilo výsledkem 4:0.