- 22 KOCOUREK Lukáš 2   2
48 STEHLÍK David   1 3   - 26 URBÁNEK Martin 3   3
88 STEHLÍK František     3   - 76 VAZDA Radek   2 3
93 TÁCHA Pavel   1 2   -

K prvnímu utkání čtvrtfinále play off 2. ligy AHbK odcestovali hokejbalisté do Čejkovic, kde se utkali s místním "céčkem". Obejít se museli bez Sokolíka, který zůstal k dispozici "A" mužstvu, které v tu samou dobu hrálo utkání s Huricanem.

Plavští začali dobře a v 6. minutě je přesnou střelou do vedení poslal L. Kocourek. Domácí poté přidali a ve zbytku úvodní části udávali tempo hry převážně oni. Na pozorného Pivce ale recept nenašli, a tak udeřili znovu hosté z Plava. V 15. minutě se do rychlého protiútoku vydal Urbánek a milimetrově přesnou střelou trefil levý horní růžek Plášilovy branky.

Začátek druhé části patřil plavským hokejbalistům, na skóre se to ale nijak neprojevilo. Poté zase získali mírnou herní převahu domácích, kteří hrozili hlavně po plavských nepřesných přihrávkách. Vyloženou šanci si ale domácí nevypracovali a se střelami ze střední vzdálenosti si poradil Pivec. Skóre se změnilo až ve 36. minutě, kdy před Plášilovo brankou dostal dostatek prostoru Urbánek a střelou, která zamířila mezi betony domácího brankáře zvýšil na 3:0.

Hned v první minutě závěrečné části vysunul Kopic L. Kocourka a ten přidal čtvrtý plavský gól. V závěrečné desetiminutovce dostal více prostoru i do té doby pátý útočník D. Kocourek, ten v 51. minutě připravil střeleckou pozici pro Heřmana a hosté vedli 5:0. Vzápětí při přečíslení dvou na jednoho uvolnil Vazda Urbánka a ten svým třetím gólem zvýšil na 6:0 pro plavské hokejbalisty. Domácí se mocně snažili alespoň o čestný úspěch a jejich snaha přinesla ovoce minutu před koncem. Utkání tak skončilo výsledkem 1:6.