- 22 KOCOUREK Lukáš 2 0
48 STEHLÍK David     0 2 - 76 VAZDA Radek 2   1 2
88 STEHLÍK František     -1 2 -
93 TÁCHA Pavel     1   -

Ke třetímu utkání nadstavbové části odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" do Čejkovic, aby se tam utkali s mužstvem Motorfans.

Hned v první minutě nastřelil tyčku Heřman, zbytek první třetiny ale jednoznačně patřil domácím. Plavští hráli hodně pasivně, chyběl jim pohyb a hra se tak odehrávala převážně v jejich obranném pásmu. Výsledkem tlaku mužstva Motorfans byl nakonec jediný gól, který padl v 7. minutě.

Ve druhé třetině plavští zlepšili pohyb. Přestože je stále trápila spousta nepřesností, byli k vyrovnání několikrát blízko. Střely Kopice a P. Táchy ale rozezvučely pouze tyčku a několik dalších šancí pochytal brankář Vobr. A protože bezchybný byl i Pivec na druhé straně, zůstávalo skóre nezměněné.

V závěrečné části hosté přeskupili sestavu, nicméně byli to oni, kdo jako první inkasoval. Stalo se tak ve 45. minutě, kdy domácí projevili patřičný důraz a zvýšili na 2:0. Plavští se ale nehodlali vzdát, o tři minuty později jim konečně vyšlo několik rychlých křižných přihrávek a na konci akce mířil přesně Vazda. Plavští rázem ožili, bez problémů přežili oslabení a krátce po něm se dočkali vyrovnání poté, co Kopic křížnou přihrávkou uvolnil L. Kocourka, jehož střelu dorazil důrazný Vazda. Střelec obou plavských gólů byl pak necelé dvě minuty před koncem vyloučen a plavští tak utkání dohrávali v oslabení. Přestože Motorfans obléhal Pivcovu branku, vyloženou šanci si nevytvořil a utkání tedy dospělo do samostatných nájezdů.

V první sérii mířil Heřman pouze do výstroje domácího brankáře a domácímu hráči vypíchl míček Pivec. Ve druhé sérii mířil přesně nad Vobrovu lapačku L. Kocourek, ale domácí střelou pod Pivcovu vyrážečku vyrovnali. Ve třetí sérii pak Kopic Vobra sice rozhýbal, poté ale neusměrnil míček mezi jeho betony. A protože na druhé straně Rajdlovi bekhendový blafák vyšel, znamená to, že bonusový druhý bod získali hokejbalisté Motorfans.