10 SOKOLÍK Miroslav 1 1 2   - 22 KOCOUREK Lukáš 2 1
48 STEHLÍK David   1 0 2 - 26 URBÁNEK Martin 1   1
88 STEHLÍK František     0   -
93 TÁCHA Pavel     2   -

Ve druhém kole nadstavbové části 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Motorfans, aby s ním sehráli vůbec první vzájemné utkání v historii.

Plavští začali velice dobře, hned v první minutě Kocourek na kluzkém povrchu sice upadl, přesto v pádu uvolnil Heřmana a ten otevřel skóre. Ve 4. minutě si oba hráči kombinaci zopakovali a bylo to 2:0. Plavští měli i další šance, nicméně v 7. minutě vyrobili ve svém obranném pásmu několik chyb a hosté snížili. Od té doby jsme viděli naprosto vyrovnané utkání. V poslední minutě první části při přesilovce na modré napřáhl Neubauer a bylo vyrovnáno.

V úvodu druhé části plavští ubránili dvě po sobě jdoucí soupeřovy přesilovky a skóre tak zůstávalo nezměněné. Ve zbytku druhé třetiny jsme viděli vyrovnaný hokejbal, ve kterém se šance střídaly na obou stranách, ale jak domácí Pivec, tak hostující Panský všechny ošemetné situace vyřešili.

Gólu jsme se dočkali až ve 45. minutě, a přestože více ze hry začínali mít domácí, vstřelili jej z rychlého protiútoku hosté. Plavští se ale nehodlali vzdát a o čtyři minuty se po pěkné individuální akci Sokolíka a přesné střele pod horní tyčku dočkali vyrovnání. Stav 3:3 vydržel až do času 57:50. To Kopic zpětnou přihrávkou uvolnil na kruhu Urbánka a ten zamířil přesně. Hosté si okamžitě vzali oddechový čas a snažili se připravit na závěrečný nápor. Plavští ale závěr sehráli takticky velmi dobře a hosté se do žádné velké šance nedostali. Utkání tak skončilo výsledkem 4:3.