4 NOVOTNÝ Jiří 1   1 2 - 20 KOPIC Petr   1 -2
48 STEHLÍK David     -4   - 26 URBÁNEK Martin   1 -4
88 STEHLÍK František 1   -4   -
93 TÁCHA Pavel     1 2 -

Třetí rozhodující utkání semifinále play off se hokejbalistům plavského "béčk" nepovedlo a musejí se tak spokojit s bojem o 3. místo.

Začátek utkání se poněkud opozdil. K utkání se totiž nedostavili rozhodčí a tak se píšťalky nakonec chopili přihližející Machálek a Vobr. První třetina byla herně celkem vyrovnaná, ale co se týče výsledku, vyzněla lépe pro domácí. Skóre otevřel v 6. minutě pohotovou střelou Heřman. Hosté se dočkali vyrovnání ve 12. minutě, kdy se Ferdanovo nahození zpoza branky odrazilo od Pivcova betonu a skončilo v síti. Domácí si vedení rychle vzali zpět poté, co se nadvakrát prosadil důrazný F. Stehlík. A když o tři minuty později využil přesilovku Novotný, vedli domácí 3:1. Poté ještě P. Tácha a Novotný rozezvučeli za brankářem Panským tyčku a několik šancí hostujícího mužstva zlikvidoval na druhé straně Pivec.

Jestliže v první části měli mírně navrch domácí, druhá jednoznačně patřila hostům. Plavští poněkud přestali hrát a na Pivce se tak valil jeden útok za druhým. Celkem logicky tak přišel obrat. Ve 27. minutě měli hosté i trochu štěstí, když se míček po několika odrazech dostal k úplně volnému hráči, který zakončoval do odkryté branky. Než se domácí vzpamatovali, bylo vyrovnáno a ve 33. minutě po využité přesilové hře už hosté vedli. Domácí se oklepali až v závěru třetiny, do dobré šance se dostal Urbánek, ale ani on ani P. Tácha o chvíli později neuspěli.

Do závěrečné třetiny vstupovali domácí se snahou o zvrat. Vítr z plachet jim ale ve 41. minutě vzala nepřesná rozehrávka, po které hosté zvýšili na 5:3. A když jim ve 45. vyšlo rychlé přečíslení dvou na jednoho, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Domácí hra se totiž změnila v jednu velkou křeč a ke zdramatizování utkání se vůbec nedostali. Z postupu do finále se tak po zajímavé třízápasové sérii radují hokejbalisté Motorfans.