7 BARTIZAL Martin 2   - 26 URBÁNEK Lukáš 2 2 5
10 SOKOLÍK Miroslav 1   2   - 76 VAZDA Radek 3 2 5
20 KOPIC Petr   3 4   -
48 STEHLÍK David     4   -

Poslední utkání základní části 2. ligy - skupiny "A" obstarala dohrávka 13. kola, ve které se hokejbalisté plavského "béčka" utkali s AZ Energií.

Plavští začali náporem a jasnou herní převahu si udrželi celých 60 minut. Hosté se víceméně pouze bránili a k protiútokům vyráželi pouze sporadicky. Výborně chytající hostující brankář Bubeníček odolával do 10. minuty, kdy se v hostující obraně objevila dálnice, které využil Vazda a otevřel skóre. O minutu později se měnilo skóre podruhé poté, co na kruhu napřáhl Kocourek a zamířil přesně.

Ve druhé třetině už tak vysoká převaha plavských hokejbalistů ještě narostla a hosté nevěděli, kde jim hlava stojí. Hned v první minutě Vazda usměrnil Uubánkovu přihrávku do protipohybu brankáře a zvýšil na 3:0. Hostující brankář Bubeníček pak doslova čaroval a chvílemi bylo až neuvěřitelné, co všechno dokázal pochytat. Přesto ve druhé části ještě dvakrát inkasoval. Ve 31. minutě jej překonal Urbánek, který Vazdovu přihrávku uklidil do prázdné branky a podruhé na něj ve 39. minutě vyzrál Vazda, který zakončil povedenou kombinační akci.

V první minutě závěrečné části předvedli plavští přímočarou akci na dvě rychlé přihrávky a Urbánek zakončoval do odkryté části branky. Ve 44. minutě plavští znovu dobře zakombinovali a Sokolík střelou bez přípravy přidal sedmý gól. Plavští byli i nadále při chuti, na hostujícího brankáře stále mířil jeden nebezpečný projektil za druhým, na skóre se to už ale nijak neprojevilo. Dvě minuty před koncem se pak hostujícím hráčům povedl rychlý protiútok a připravili tak plavského brankáře o nulu. Utkání tak skončilo výsledkem 7:1.