10 SOKOLÍK Miroslav 1 0   - 22 KOCOUREK Lukáš 1   2
20 KOPIC Petr   2 1   - 76 VAZDA Radek 1 1 1
93 TÁCHA Pavel   1 3   -
A PÁVEK Karel   1 2   -

V 10. kole 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Pink Panthers a sehráli s ním celkem pohledný duel.

První třetina branku nepřinesla. Herní převahu měli domácí, hosté ale velice pozorně bránili a do příliš mnoha vyložených šancí plavské hráče nepouštěli. Hosté pak několikrát vyrazili do rychlého protiútoku, ale buď byl na místě pozorný brankář Pivec nebo hosty zradila finální přihrávka.

Ve druhé části domácí ještě zvýšili tempo a hra se tak téměř výhradně odehrávala v hostujícím obranném pásmu. Plavský nápor také záhy přinesl branky. Ve 22. minutě Kocourek dělovkou nejprve málem přepůlil tyčku, nicméně Kocourek se téměř vzápětí dostal k další střele, která byla lehce tečována a našla si cestu do sítě. Ve 28. minutě pak napřáhl Heřman, jeho projektil zamířil přesně do levého horního růžku hostující branky a domácí vedli 2:0. Ve 31. minutě střílel od modré Kopic, jeho pokus brankář vyrazil přesně na hůl Vazdy a ten si s dorážkou věděl rady. Plavští tak druhou třetinu vyhráli 3:0.

Ve třetí části tempo poněkud opadlo, přesto domácí utkání kontrolovali a měli další šance. Čtvrté branky se ale dočkali až v 55. minutě, kdy hosté vysunuli forčeking a plavští je za to z protiútoku potrestali poté, co rychlý útočný výpad zakončil přesnou střelou Bartizal. Hosté se prosadili až necelé 2 minuty před koncem poté, co si šanci vychytat nulu překazil Pivec nepovedenou rozehrávkou. Utkání tak skončilo výsledkem 4:1.