10 SOKOLÍK Miroslav 1 3 9   - 22 KOCOUREK Lukáš 3   0
20 KOPIC Petr 1 2 9   - 26 URBÁNEK Martin 3 2 8
88 STEHLÍK František   2 1   - 76 VAZDA Radek 1 5 9
93 TÁCHA Pavel   4 1   -

Po třítýdenní pauze nastoupilo plavské "béčko" k dalšímu utkání 2. ligy AHbK. Soupeřem mu bylo "C" mužstvo Čejkovic.

To do Plava překvapivě dorazilo pouze se šesti hráči a na jeho výkonu to bylo znát. Utkání tak od začátku ovládli plavští hokejbalisté, kteří se už ve druhé minutě dostali do vedení poté, co Vazda našel před odkrytou brankou Urbánka. Vzápětí na kruhu napřáhl Kocourek a domácí vedli 2:0. Poté několikrát zahrozili i hosté, nicméně Pivec v plavské brance byl pozorný. V 10. minutě tak přidal třetí domácí gól Bartizal a ve 14. minutě zvýšil Vazda na 4:0.

Druhá část byla ještě jednoznačnější. Domácí vytáhli skóre na 10:0, když se dvakrát prosadili Bartizal a Kocourek a po jedné brance přidali Kopic a Sokolík. Až poté se ke slovu dostali i hosté, kteří se snažili podnikat protiútoky do otevřené plavské obrany a jeden z nich skončil gólem v Pivcově síti. Na jejich branku v závěru třetiny odpověděl střelecky disponovaný Bartizal a domácí tak po dvou třetinách vedli jednoznačně 11:1.

Na začátku závěrečné části se podruhé v utkání prosadili hosté, nicméně poté zase začali úřadovat domácí. Dvakrát se trefil Urbánek, jednou Heřman a po Bartizalově gólu v 50. minutě bylo skóre už 15:2. Plavští ale v útočné euforii trochu zapomínali bránit, za což je hosté dvakrát potrestali. Poté se pošesté v utkání trefil Bartizal, nicméně poslední slovo patřilo čejkovickým hokejbalistům, kteří stanovili konečné skóre 16:5.