2. liga AHbK  - skupina "A" 2018/2019 - 8. kolo (dohrávka)

18.11.2018 12:40 Cardiax - HBC PLAV "B"

Výsledek 3 : 7
Třetiny 0:2 1:3 2:2
Střely na branku 36:46 (12:16;13:14;11:16) Zásahy brankářů 39:33 (14:12;11:12;14:9)

93 TÁCHA Pavel   1 3   -

V dohrávce 8. kola 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Cardiax.

První třetina přinesla několik šancí na obou stranách. O něco více ze hry přece jen měli plavští a ti se také dvěma Urbánkovými slepenými góly ve 14. a 15. minutě dostali do vedení.

I do druhé části vstoupili lépe hokejbalisté z Plava a hned na začátku její 2. minuty svůj první kontakt s míčkem v utkání proměnil Bartizal ve třetí plavský gól. Ve 24. minutě se na kruhu uvolnil Urbánek a přesnou střelou pod horní tyčku završil hattrick. Ve 34. minutě pak Cardiax potrestali plavskou nedůslednost před vlastní brankou a snížili. O tři minuty později ale znovu skórovali plavští poté, co Vazda zpoza branky našel úplně volného Urbánka a ten potvrdil svou střeleckou formu.

V první minutě závěrečné třetiny plavští několikrát ve svém obranném pásmu zbytečně zazmatkovali a domácí je za to potrestali druhým gólem v Pivcově síti. Poté přišlo jediné vyloučení a hostující přesilovka. Plavští při ní pálili jak u Verdunu, domácí brankář Vincenz ale všechny šance vychytal. Skóre se tak změnilo až v 54. minutě, kdy se tváří v tvář Vincenzovi řítili osamocení plavští útočníci Heřman s Bartizalem a svůj útočný výpad zakončili ukázkově. V 57. minutě se z přečíslení dvou na jednoho prosadili i domácí, nicméně o minutu později si Heřman s Bartizalem nájezd na osamoceného soupeřova brankáře úspěšně zopakovali a stanovili tak konečné skóre 3:7.