Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 22 KOCOUREK Lukáš   1 -3
20 KOPIC Petr     0   - 76 VAZDA Radek 1   3
48 STEHLÍK David   1 3 2 -
88 STEHLÍK František 1   3 2 -
93 TÁCHA Pavel     -3   -

V 5. kole 2. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "B" mužstva proti kvalitnímu soupeři z Nového Vráta.

V první části byli nebezpečnější hokejbalisté Nového Vráta, přesto se třikrát radovali plavští, kteří vytěžili z minima maximum a dostali se do tříbrankového vedení. Ve 3. minutě otevřel skóre Urbánek, který brankáře Dobrovolného nachytal nahozením z nulového úhlu, ve 13. minutě se tváří v tvář brankáři nemýlil Vazda a v 16. minutě se soupeřovou obranou prodral Urbánek a zvýšil na 3:0 pro hosty.

I ve druhé části byli nebezpečnější domácí a na rozdíl od první třetiny dokázali dvakrát překonat plavského brankáře Pivce. Hned v první minutě druhé části potrestal plavskou ztrátu míčku ve středním pásmu Frydrych a bylo to 1:3. Ve 25. minutě Dobrovolnému propadla do sítě střela F. Stehlíka a hosté vedli znovu o tři branky. Ve 29. minutě se podruhé v utkání prosadilo Vráto a Maurenz snížil na 2:4. Plavští poté bez úhony přečkali oslabení a na skóre se do konce druhé části už nic nezměnilo.

Chléb se tak lámal až na začátku třetiny poslední. Hned v jejím úvodu plavští dvakrát chybovali a domácí toho okamžitě využili k vyrovnání. Ve 45. minutě přišel další rychlý útočný výpad Vráta a s ním pátý gól v Pivcově síti. V 54. minutě pak domácí využili přesilovku a zvýšili na 6:4. Necelé tři minuty před koncem vykřesal jiskru naděje Heřman, ale to bylo z plavské strany vše. Dobře rozehrané utkání tak plavští v závěrečné části ztratili a Novému Vrátu podlehli 5:6.