Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 22 KOCOUREK Lukáš   3 4
7 BARTIZAL Martin 2   0   - 17 KOCOUREK David   1 -2
48 STEHLÍK David   1 2   - 76 VAZDA Radek 1   -2
88 STEHLÍK František     2 4 -

Ve 3. kole 2. ligy AHbK hokejbalisté plavského "béčka" nastoupili proti mužstvu Pink Panthers a museli se potýkat s řadou absencí, takže nastoupili pouze se sedmi hráči do pole.

Přesto v první třetině na hřišti dominovali a díky dvěma Heřmanovým gólům se dostali do dvoubrankového vedení. Domácí se víceméně pouze bránili, nicméně v 16. minutě jim vyšel brejk, ze kterého snížili na 1:2.

Ve druhé části se obraz hry změnil. Domácí přidali a plavští se rázem ocitli pod tlakem. Začali navíc kupit řadu nepřesností, takže celkem logicky dvakrát inkasovali. V závěru druhé části se o vyrovnání postaral Bartizal.

V úvodu závěrečné části se znovu do vedení dostali domácí. Ve 46. minutě se o další vyrovnání postaral Bartizal a pět minut před koncem vstřelil vítěznou branku Vazda. Závěr byl však velmi hektický, domácí to zkoušeli bez brankáře, nicméně plavští odolali a získali tak cenné vítězství.