5 MACHÁLEK David     -1 6 - 90 TÁCHA Jan     -1
14 FERDAN Jiří -2 2 - 91 TÁCHA Matěj     -2
18 LONSMÍN Pavel     0   - 92 TÁCHA Zdeněk 0
24 TVAROH Jan     -1 2   97 MAURER Ondřej     0
73 LONSMÍN Tomáš     -1 8

V Superfinále Extraligy AHbK, které se letos hrálo pouze na jedno utkání, nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu z Čejkovic.

Úvod utkání proběhl pod taktovkou plavských hokejbalistů. Hned ve druhé minutě se do dobré šance prodral M. Tácha s Bártou a dobrý pohyb třetí řady domácích si poté vykoledoval první faul. V následné přesilovce byl blízko gólu J. Tácha, rozezvučel ale pouze tyčku za brankářem Miklíkem. A protože domácí nevyužili ani dvě následující přesilovky, skončila první třetina bez branek.

Další nepříliš vydařená přesilovka přišla na začátku druhé části. Hrálo se v obrovském tempu, ani jedno z mužstev nedalo soupeři ani centimetr volného prostoru, a tak začalo být čím dál víc zřejmé, že o vítězi může rozhodnout jediný gól. Toho se při jedné z přesilovek nakonec dočkali hosté. Jednu vyloženou šanci ještě bravurním semaforem zlikvidoval Vojta, ve 37. minutě před ním ale zůstal nepokrytý Brož a měl dostatek času zamířit přesně nad jeho rameno. Další hřebíček do plavské rakve přišel v posledních vteřinách druhé části, kdy klubko těl před Vojtou propálil K. Plášil a bylo to 0:2.

Do závěrečné části vstoupili plavští se snahou o to, konečně prolomit střeleckou nemohoucnost. Hosté ale pozorně bránili a do mnoha šancí je nepouštěli. Hra byla navíc poměrně rozkouskovaná a to samozřejmě byla voda na mlýn čejkovických hokejbalistů. Ti mohli své vedení navýšit z brejku, do kterého se dostal P. Zavřel, Vojta se ale překonat nenechal. Na druhé straně v dobré pozici pálil Bárta nad a v dalším závaru nedokázal dotlačit míček do sítě M. Tácha. Závěrečnou čtyřminutovku dohrávali plavští v přesilové hře, necelé tři minuty před koncem navíc odvolali brankáře a hráli tak přesilovku pět na tři, skórovat by ale zřejmě nedokázali, ani kdyby utkání trvalo dva dny. Jejich zmar pak završil střelou do prázdné branky Ruso a definitivně tak rozhodl o tom, že titul získali hokejbalisté z Čejkovic a plavští se musejí spokojit s druhým místem.