14 FERDAN Jiří 1 1 3 - 92 TÁCHA Zdeněk 1 4
18 LONSMÍN Pavel 1 2 4 TS - 97 MAURER Ondřej   2 3
24 TVAROH Jan   1 3
73 LONSMÍN Tomáš 1 4 5

V posledním kole základní části nastoupili plavští hokejbalisté proti Včelné a pokud chtěli udržet první místo a hrát tak superfinále na svém hřišti, potřebovali získat alespoň bod.

Na první gól jsme si museli počkat do 5. minuty, kdy se po levém křídle protáhl Bárta a bekhendem otevřel skóre. Mezi 9. a 13. minutou pak přišel plavský brankostroj, který rozhodl o tom, že plavští mohli zbytek utkání dohrávat v naprostém klidu. Nejprve si na Ferdanovu přihrávku odstoupil Bárta a zvýšil na 2:0 pro hosty. O minutu později propálil Nejedlého od modré Ferdan a o další minutu později zamířil přesně k tyčce T. Lonsmín. Vydařenou plavskou pětiminutovku pak zakončil pohotovou dorážkou Z. Tácha. Až poté o sobě dala vědět i Včelná, unikajícího Němce zastavil P. Lonsmín nedovoleně a následovalo trestné střílení. V něm si sám postižený na Vojtu nepřišel a skóre tak zůstalo nezměněné.

Dalších dvou branek jsme se dočkali na začátku druhé třetiny. To se nejprve po Maurerově vyhraném buly do míčku opřel P. Lonsmín a vzápětí se z pravého křídla přesně trefil Bárta. Poté gólové hody poněkud ustaly, to ale neznamená, že se nebylo na co dívat. Nakonec jsme se přece jen dočkali ještě jedné branky, o kterou se ve 36. minutě postaral Bartizal.

Tentýž hráč se dobře zorientoval před brankou ve 42. minutě a hosté vedli 9:0. Ve 48. minutě zamířil do horního růžku Machálek a zakulatil tak skóre na desítku. Poté přišli ke slovu i domácí, kteří proměnili přečíslení dvou na jednoho. I nadále na hřišti ale dominovali plavští a v 57. minutě přidali ještě jeden gól, o který se postaral M. Tácha. Plavští tak zvítězili 11:1 a rozhodli o tom, že superfinále, které se uskuteční v neděli 24. dubna od 12 hodin, se odehraje na plavském hřišti.