14 FERDAN Jiří 1 - 92 TÁCHA Zdeněk 1 0
18 LONSMÍN Pavel     0   -
19 PÁVEK Karel 1   1
73 LONSMÍN Tomáš     2 2

V neděli 10. dubna odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic, aby se tam ve šlágru kola utkali s domácími hokejbalisty.

Tradiční úvodní čejkovický nápor hosté přestáli bez úhony a postupně začali i oni vytahovat drápky. V přečíslení dvou na jednoho neuspěl M. Tácha, ale ve 14. minutě vyhrál Z. Tácha buly, Pávek zamířil přesně k tyčce a poslal plavské hokejbalisty do vedení. To vydrželo do 18. minuty, kdy hráli domácí přesilovku, uvolnili osamoceného Rusa a ten střelou z levé strany propálil Vojtu.

Začátek druhé třetiny patřil ve zbrusu nových dresech hrajícím plavským hokejbalistům. Nebezpečnou ránu vypálil J. Tácha, do výborné šance se prodral i hbitý Bárta. Domácí ale odolali a postupně zase převzali iniciativu oni. Několik ošemetných závarů Vojta ještě ustál, nicméně ve 35. minutě plavští propadli ve středním pásmu a domácí toho okamžitě využili ke střele do levého horního růžku Vojtovy branky. S hosty mohlo být ještě hůř, neboť o chvilku později za Vojtou zazvonila spojnice tyček. Na skóre se ale už nic nezměnilo, což znamenalo, že po dvou třetinách vedli 2:1 domácí.

Do závěrečné části nastoupili plavští bez zraněného Pávka, který odstoupil v průběhu druhé třetiny. Mírně přeskupili obranné dvojice a hned ve 42. minutě udeřili poté, co po buly Bárta uvolnil M. Táchu a ten bekhendovým blafákem vyrovnal. Ve 45. minutě domácí obraně unikl Bárta, udělal i blafák domácímu brankáři, který jej podrazil a rozhodčí nařídili trestné střílení. To sám postižený ukázkovým bekhendovým blafákem proměnil a bylo to 3:2 pro hosty. Výbornou pasáž hostujících hokejbalistů pak ve 48. minutě korunoval svým druhým gólem M. Tácha a hosté byli na koni. V následujících minutách jsme byli svědky hokejbalu v obrovském tempu. Hosté celkem zkušeně drželi míček v útočném pásmu a získávali cenné vteřinky či minutky. Postupem času se ale domácí ze šoku přece jen vzpamatovali a začali dotírat na Vojtu hájícího plavskou branku. V 55. minutě pak přišel kontaktní gól, o který se postaral hokejista hradeckého Mountfieldu Plášil, který se natlačil mezi kruhy a trefil se přesně pod horní tyčku. Utkání tak směřovalo do dramatického závěru. Domácí odvolali brankáře, ale plavští se na rozdíl od předchozího utkání ubránili, do protiútoku vyrazil Machálek a střelou do prázdné branky vítězství plavských hokejbalistů zpečetil.