9 MACHÁLEK David 2 1 6   - 99 TÁCHA Zdeněk   1 1 2
18 LONSMÍN Pavel     1   -
19 PÁVEK Karel 2   1
7 LONSMÍN Tomáš     1

Na bílou sobotu nastoupili plavští hokejbalisté k dohrávce 5. kola nadstavby Extraligy AHbK proti nevyzpytatelné Včelné.

Plavští do utkání vstoupili aktivně. Z úvodního tlaku sice gól nevytěžili, nicméně v 7. minutě dostal míček na modrou Machálek, jeho následná střela prošla klubkem těl před brankou a míček se zastavil až v síti. O dvě minuty později se po pravém křídle jako úhoř protáhl Bárta a zvýšil na 2:0. Ve 14. minutě odešel na trestnou lavici hostující Kouba a domácí v přesilovce nekompromisně trestali poté, co se tvrdou střelou trefil Pávek. Hosté o sobě dali vědět až v závěru třetiny, kdy se dostali k několika střelám, se kterými si ovšem poradil plavský brankář Vojta.

I ve druhé části se hrálo převážně před brankou Včelné. Hostující brankář Nejedlý dokázal odolávat do 26. minuty, kdy jej střelou z mezikruží překonal Machálek. O tři minuty později se jako vítr soupeřovo obranou prohnala dvojice M. Tácha - Ferdan a bylo to 5:0 pro domácí. Ve 34. minutě se dočkali i hosté, kteří před Vojtou předvedli patřičný důraz a snížili tak na 5:1. Zbytek třetiny už ale zase patřil domácím, kteří v jejím závěru vstřelili další dvě branky a vytáhli skóre na 7:1. O první z nich se po bleskové spolupráci s M. Táchou postaral Bárta a vzápětí se pod horní tyčku trefil i M. Tácha.

I závěrečná třetina přinesla podobný obrázek jako první dvě části. Domácí na hřišti dominovali, hosté se víceméně bránili a čekali na vhodnou příležitost pro brejk. Hned v první minutě poslední třetiny se milimetrově přesnou střelou od modré trefil Pávek a bylo to 8:1. Poté přišli ke slovu hosté, kteří překvapili Vojtu střelou od mantinelu. Domácí se ale inkasovaným gólem nenechali rozhodit a připravili si rychlou odpověď v podobě Bártova bekhendu. V 53. minutě se svého gólu dočkal i J. Tácha, který před brankou míček sice ideálně netrefil a z jeho střely tak vznikl dokonalý "vršovický dloubák", proti kterému neměl Nejedlý žádnou šanci. Závěrečné slovo pak patřilo Ferdanovi, který do prázdné branky uklidil nezištnou Bártovu přihrávku a stanovil tak konečné skóre 11:2.