4 FERDAN Jiří 1   1   - 12 BÁRTA Jan 1   2
9 MACHÁLEK David   2 1   - 68 TÁCHA Matěj     0
18 LONSMÍN Pavel   1 2 2 - 97 MAURER Ondřej   1 1
19 PÁVEK Karel     1 10 - 99 TÁCHA Zdeněk 1   0 2

Ve 13. kole Extraligy AHbK čekal na plavské hokejbalisty černý kůň soutěže, mužstvo ze Včelné, které plavské hokejbalisty už letos jednou porazilo a v minulém kole zdolalo i hokejbalisty Čejkovic.

Plavští začali náporem, nicméně první vyloženou šanci měla Včelná. Vojta ale samostatný nájezd jednoho z domácích útočníků ustál a vzápětí tak udeřilo na straně druhé, když Machálek křížnou přihrávkou uvolnil Z. Táchu a ten se z levého křídla trefil přesně nad lapačku brankáře Nejedlého. Plavští i nadále útočili, v 9. minutě si vynutili faul a v přesilovce před Nejedlým roztočili pořádný kolotoč. Včelná oslabení sice přestála, ale těsně po skončení přesilovky se střelou z voleje prosadil Ferdan. První třetinu tak ovládli výsledkem 0:2 hosté z Plava.

Začátek druhé části se nesl v duchu zvýšené aktivity domácích, kteří se také záhy dočkali kontaktní branky. Stalo se tak v 25. minutě, kdy míček odražený od zadního hrazení trefil jeden z domácích útočníků ze vzduchu a Vojta byl bezmocný. Vzápětí putoval na trestnou lavici P. Lonsmín, Pávek za protesty navíc vyfasoval osobní trest, ale hosté oslabení přečkali bez větších problémů. Poté zase začali udávat tempo hry oni a vytvořili si několik nebezpečných závarů. Po jednom z nich ve 34. minutě prokázal na brankovišti patřičný důraz J. Tácha, který zužitkoval výbornou Maurerovu práci za brankou a vrátil plavským hokejbalistům dvoubrankový náskok. I ve zbytku třetiny se hrálo hlavně před Nejedlého brankou, ten ale chytal výborně, a protože řadu plavských střel zblokovali i obětaví obránci domácích, na skóre se už nic nezměnilo.

I třetí třetina přinesla podobný obrázek jako dvě třetiny předchozí. Plavští měli převahu, domácí pozorně bránili a pokud k tomu byla příležitost, okamžitě vyráželi do nebezpečných protiútoků. Klid na plavské hole vnesl ve 44. minutě Bárta, který si odstoupil mezi kruhy a přesnou střelou k tyčce přetavil Trněného přihrávku ve čtvrtý gól hostujících hokejbalistů. A protože ani jedno z mužstev už žádnou ze svých příležitostí nevyužilo, jednalo se zároveň o gól poslední. Plavští tak svému soupeři vrátili porážku z prvního vzájemného duelu a zvítězili 4:1.