B BENEŠ Ondřej 60 26 5 83,9   8 TRNĚNÝ Tomáš   1 -1
4 FERDAN Jiří 1 1 -1 8 - 12 LONSMÍN Tomáš     -1
9 MACHÁLEK David 1 1 0   - 68 TÁCHA Matěj   1 -1
18 LONSMÍN Pavel     0   - 97 MAURER Ondřej     0
19 PÁVEK Karel   1 -1   - 99 TÁCHA Zdeněk 1   -1
7 TVAROH Jan     -2

Ke šlágru 11. kola Extraligy AHbK odcestovali plavští hokejbalisté do "jámy lvové" do Čejkovic a sehráli tam vyrovnané utkání, ve kterém však doplatili na několik zbytečných individuálních chyb.

Úvod utkání v minulosti většinou patříval čejkovickým hokejbalistům, tentokrát ale bylo vše jinak. Náporem začali plavští a domácí obránci hbité hostující útočníky hned třikrát zpacifikovali pouze za cenu faulu. Přesilovky ale jakoby hostujícím hráčům spíše uškodili a vyhodili je z nastoleného tempa, což nakonec vyvrcholilo v laciný gól, kteří vstřelili domácí ve vlastním oslabení poté, co Jiroušek zachytil Benešovu rozehrávku a pohodlně otevřel skóre. Plavští byli poněkud opaření, což dokumentovala situace o dvě minuty později, kdy Ferdan váhal s odpálením míčku z předbrankového prostoru a domácí z této situace okamžitě vytěžili druhý gól. Hosté se ze šoku vzpamatovali poté, co ve 13. minutě dobře ubránili oslabení a od té doby jsme opět sledovali vyrovnaný hokejbal.

Do druhé části vstoupili lépe plavští a odměnou jim byl kontaktní gól z hole Ferdana, který si naběhl před branku a zakončil pohlednou kombinační akci hostujících hokejbalistů. Vzápětí se v dobré střelecké příležitosti objevil i P. Lonmsín, hostující brankář ale tentokrát odolal. Ve 29. minutě to už zase bylo o dvě branky a opět se jednalo o gól víceméně zbytečný. To domácí tentokrát vystihli Pávkovu rozehrávku, tomu přispěchal na pomoc P. Lonsmín, jenže za sebou zapomněl úplně volného hráče, který byl před Benešem zcela sám a pohodlně jej překonal. Poté přišly dvě přesilovky hostujících hráčů, a přestože je sehráli o poznání lépe než ty v úvodu utkání, kontaktního gólu se hosté nedočkali.

Ten přišel až na začátku závěrečné třetiny, kdy hosté nejprve ubránili oslabení a poté Pávkovu nezištnou přihrávku uklidil do sítě Z. Tácha. Vzápětí odešel na trestnou lavici Ferdan, hosté oslabení sice ubránili, ale jen, co se Ferdan vrátil na hřiště, domácí přece jen skórovali. A když se podobná situace opakovala i v 56. minutě, vedli domácí už 5:2. Plavští ale nehodlali složit zbraně a na začátku poslední minuty po Machálkově přesné střele od modré snížili. Poté si vzali oddechový čas, aby to v závěru zkusili bez brankáře, nicméně domácí se ubránili a zvítězili tak výsledkem 5:3.