4 FERDAN Jiří 2 1 6   - 97 MAURER Ondřej   1 4
9 MACHÁLEK David     4   - 99 TÁCHA Zdeněk 2   2 2
18 LONSMÍN Pavel     0   -
19 PÁVEK Karel 1 2 2 8 -

Ve druhém kole přivítali plavští hokejbalisté soupeře z nejzdatnějších, a sice hokejbalisty z Čejkovic. Dal se tak očekávat velice zajímavý souboj.

Jak už to ve vzájemných utkáních bývá zvykem, do utkání jako uragán vstoupili hosté. Nicméně domácí jejich nápor přečkali a v 5. minutě naopak sami udeřili poté, co důrazný Maurer donutil soupeře k chybě a M. Tácha první střelou na čejkovickou branku otevřel skóre. Než se hosté ze šoku vzpamatovali, zjevil se před jejich brankou znovu M. Tácha a poté, co procedil míček mezi betony brankáře Šrámka vedli domácí 2:0. Tyto dvě branky určily ráz zbytku úvodní části, ve které byli plavští lepším mužstvem. Další branku jsme ale v úvodní části neviděli.

Skóre se tak znovu změnilo až po změně stran a začalo nečekaně rychle narůstat. Ve 21. minutě se šikovně uvolnil Pávek, jeho střelu Šrámek sice vyrazil, ale pohotový Z. Tácha konečně protrhl svou střeleckou smůlu a z dorážky zvýšil na 3:0. Ve 25. minutě vyhrál M. Tácha buly a Ferdan možná ani neví, kudy prostřelil klubko hráčů před brankou, nicméně míček se nezadržitelně zatřepal v síti. Ve 33. minutě si pak odražený míček našel Pávek a jeho střela se zastavila až za brankovou čarou, což značilo, že domácí vedli už 5:0. A to nebylo všechno. Ve 37. minutě M. Tácha geniální přihrávkou o mantinel uvolnil Pávka, jenž před Šrámkem sice neuspěl, jenže míček se odrazil před úplně osamoceného Ferdana, kterému nezbylo, než jej uklidit do sítě. I hosté si ve druhé části připravili několik nadějných šancí, naráželi ale na výborného Vojtu v domácí brance, kterému v závěru třetiny v jednom případě pomohla i tyčka.

Hned v úvodní minutě druhé třetiny zakombinovali bratranci Táchové, z čehož nakonec profitoval zkušený Z. Tácha a domácí vedli už 7:0. Na hostech se už v tu dobu začínala projevovat poměrně slušná frustrace, nicméně i oni se nakonec ve 47. minutě po rychlém protiútoku dočkali alespoň čestné branky. Na hřišti se pak za rozhodnutého stavu začalo trochu nepochopitelně jiskřit a svou frustraci nejvíce ukázal R. Plášil, který nesmyslně krosčekoval do obličeje Pávka. Po tomto zákroku se na hřišti strhla hromadná bitka, kterou nakonec už zmiňovaný R. Plášil ukončil inzultací rozhodčího Ždiarského. A aby toho nebylo málo, P. Plášil poté ještě roztrhal zápis o utkání. Utkání tak bylo ukončeno předčasně.