1 VOJTA Tomáš 60 10 0 100 - 10 TÁCHA Jan 1   3
4 FERDAN Jiří   5 8   - 97 MAURER Ondřej   3 7
9 MACHÁLEK David 4   7   - 99 TÁCHA Zdeněk   1 3
18 LONSMÍN Pavel 2   2   -
19 PÁVEK Karel   1 3 TS -

K premiérovému utkání nové sezóny nastoupili plavští i s novými posilami Tomášem Vojtou, Jiřím Ferdanem a Davidem Machálkem.

A byl to právě Machálek, který v 5. minutě ukončil úvodní nápor domácích přesnou střelou od modré a poslal plavské hokejbalisty do vedení. Hosté mohli vyrovnat o 3 minuty později, kdy unikajícího soupeře zastavil Pávek pouze za cenu faulu a následovalo trestné střílení. To ale domácí brankář Vojta zlikvidoval, a tak se na skóre nic nezměnilo. Stav 1:0 vydržel až do 14. minuty, kdy se na brankovišti prosadil důrazný M. Tácha. O dvě minuty později pak znovu napřáhl Machálek a domácí vedli 3:0.

Druhá třetina přinesla souboj domácích hokejbalistů s výborným hostujícím brankářem Holubem. Ten předváděl místy až zázračné zákroky a zejména díky jemu jsme ve druhé části viděli pouze jeden gól. O ten se postaral P. Lonsmín, který zachytil soupeřovo vyhození a tvrdou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

V závěrečné části hostům začaly docházet síly, a tak začalo narůstat i skóre. Ve 43. a 44. minutě se dvakrát z bezprostřední blízkosti prosadil M. Tácha a završil tak hattrick. Ve 46. minutě se podruhé v utkání trefil P. Lonsmín a i on byl o chvilku později blízko hattricku. Co se nepovedlo jemu, podařilo se v 50. minutě Machálkovi a domácí vedli 8:0. V 53. minutě pak tvrdě pod horní tyčku zamířil J. Tácha a definitivní podobu skóre stanovil v 59. minutě svou čtvrtou brankou Machálek. Domácí tak v úvodním utkání sezóny zvítězili jednoznačně 10:0.