Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 17 RIBOLA Jiří 1 1 1
4 NOVOTNÝ Jiří 1 3   - 19 VAZDA Radek 3 2 4
9 TÁCHA Pavel   1 1   - A BÁRTA Jan 1   1 2
A PÁVEK Karel   3 6   -

V posledním utkání základní části nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Flying Elephants. Museli se obejít bez zraněných bratrů Stehlíkových, nemocného Kopice a pracovně zaneprázdněného Kocourka, takže i s dvěmi posilami z "áčka" nastoupili pouze se sedmi hráči do pole.

Od první minuty bylo zřejmé, že tím, kdo bude udávat tempo utkání, budou plavští. Domácí se sice snažili, bojovali a dobře napadali, nicméně lepší technická vyspělost byla na hostující straně. Prvního gólu jsme se dočkali ve  12. minutě, kdy Pávek nabil Novotnému a ten poprvé prostřelil brankáře Havla. O tři minuty později v útočném pásmu zaúřadovala dvojice Jiříček - Vazda a Jiříček zvýšil na 2:0 pro hosty. Za další tři minuty to už bylo 0:3 poté, co Ribola zachytil soupeřovu rozehrávku a z prostoru mezi kruhy zamířil přesně do levého horního rohu Havlovy branky.

I začátek druhé třetiny patřil plavským hokejbalistům, nicméně domácí brankář Havel chytal velice dobře a inkasovat jen tak zjevně nehodlal. Ve 26. minutě se pak projevilo otřepané nedáš - dostaneš, když na jedné straně gólem neskončil průnik Novotného a z protiútoku opakovanou střelou skórovali domácí. Plavská odpověď přišla ve 30. minutě, kdy soupeřově obraně unikla dvojice Jiříček - Vazda a pro Vazdu nebylo nikterak složité uklidit míček do odkryté branky. Pátého gólu v síti "Elefantů" jsme se dočkali ve 36. minutě, kdy mohutné obléhání Havlovy branky zakončil na brankovišti operující Jiříček. Hned vzápětí se ukázkovým bekhendem do levého horního růžku trefil Bárta a bylo to 6:1 pro hosty. Domácí se zkorigování výsledku dočkali pár vteřin před koncem druhé části, kdy z dorážky snížili na 2:6.

Hned v úvodu závěrečné části zapomněli plavští na zadní vrátka, domácí se po jejich chybě dostali do samostatného nájezdu a snížili na 3:6. Další zdramatizování ale hosté nepřipustili. Většinu času totiž trávili ve svém útočném pásmu a ve 47. minutě přidali sedmý gól, o který se pěknou střelou pod horní tyčku postaral Vazda. Poté opět plavští několikrát zapomněli na zadní kolečka a domácí se tak dostali do několika samostatných nájezdů, Pivec v plavské brance ale pokaždé zachránil. Posledního gólu jsme se nakonec dočkali 2 sekundy před koncem, kdy ve vlastním oslabení vyrazil na zteč Vazda a křížnou střelou stanovil konečný výsledek 3:8.