Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 -8
20 KOPIC Petr   1 -4   - 17 RIBOLA Jiří 1   -6
A LONSMÍN Tomáš     -6   -
A BARTIZAL Martin 1 1 -6   -

K utkání 13. kola odcestovali hokejbalisté plavkého "béčka" k utkání do Čejkovic a jejich sestava byla více než prořídlá. I se dvěma pendly z "áčka" mohli nasadit pouze 6 hráčů do pole.

Snaha o pečlivou obranu vzala za své už ve 2. minutě, kdy před Pivcem zůstal nepokrytý hráč a domácí rychle vedli. V 9. minutě se situace navlas opakovala a když o minutu později přidali domácí z dálky třetí gól, nevypadalo to s hosty vůbec dobře. Druhá polovina úvodní třetiny ale patřila jim, a tak po zásazích Riboly a Kocourka snížili na 3:2.

Druhá část začala podobně jako ta první. Hosté si špatně rozebrali soupeře, první střelu Pivec sice vyrazil, ale na dorážku byl krátký a bylo to 4:2. Tento stav vydržel až do 30. minuty, kdy rozhodčí nejprve odpustili domácím podražení T. Lonsmína a místo plavské přesilovky přišly dvě slepené branky v jejich síti. Vzápětí se sice domácí obranou prohnal Bartizal a snížil a plavští hru poté relativně vyrovnali, nicméně v poslední minutě přišla plavská chyba a domácí ji potrestali sedmým gólem.

Domácím vyšel i úvod závěrečné třetiny, kdy dvěma slepenými góly zvýšili už na 9:3. Hostům pomalu docházely síly, nicméně ve 47. minutě se uvolnil Jiříček a snížil na 9:4. To ale bylo z plavské strany vše. Závěrečná desetiminutovka patřila domácím, kteří přetíženou plavskou defenzívu často přečíslovaly a z toho rezultovaly další 3 branky v síti bezmocného Pivce. Utkání tak skončilo vysokým skóre 12:4.