8 STEHLÍK František 1  2 - 19 VAZDA Radek 2 0
9 TÁCHA Pavel   1 1   - A TÁCHA Zdeněk   -1
20 KOPIC Petr     0   -
A TÁCHA Matěj 1   0

Ve 12. kole nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Dřítni a sehráli s ní utkání, které více než dvě třetiny přinášelo velmi pěkný hokejbal. Ten se pak naprosto zbytečně v závěru změnil v poněkud trapnou frašku.

Úvod utkání patřil domácím. Ti si v první desetiminutovce připravili obrovské množství šancí, ve kterých ale buď mířili mimo nebo je vychytal výborný brankář Maruška. O jedinou plavskou branku se postaral v 7. minutě Kocourek. Ve 13. minutě přišli ke slovu i hosté, když ke své brance přišli hodně lacino poté, co Pivcovi záhadně proklouzlo do sítě lehké nahození z poloviny hřiště. Hosté celkem logicky ožili, o 2 minuty později předvedli před Pivcem náležitý důraz a rázem se dostali do vedení.

Ve druhé třetině jsme viděli kvalitní hokejbal, kterému kralovali oba brankáři, takže jsme se branky nedočkali. Více šancí přece jenom měli domácí, hostující brankář ale čaroval. Téměř zázračný zákrok vytáhl například proti Vazdovi, který jej z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat ani natřikrát a zuby si na něm několikrát vylámal i M. Tácha.

Závěrečnou část začali plavští náporem, nicméně hostům vyšel brejk a zvýšili na 1:3. Ve 48. minutě pak přišel okamžik, který ovlivnil zbytek utkání. Hosté si totiž zcela úmyslně vstřelili vlastní gól. Zřejmě proto, aby nepostoupili do extraligové nadstavby. Plavští se jim sice snažili vysvětlit, že je to nesmyslné, protože oni do extraligové nadstavbové skupiny vzhledem k úzkému kádru a nemožnosti uzavřít soupisku postoupit nemohou, přesto se závěrečná desetiminutovka odehrávala v hodně podivné atmosféře. Domácí poté vstřelili ještě 2 branky, o které se postarali Vazda a Kocourek.